„Mohla by to být přiměřená doba pro dosažení zisku“ – Ipswich Town čelí letnímu rozhodnutí, protože se objevila výhoda z přestupu: Verdikt

Tento článek je součástí série „The Verdict“ Světové fotbalové ligy, která poskytuje osobní názory od autorů FLW ohledně nejnovějších zpráv, týmů, hráčů, manažerů, potenciálních podpisů a dalších…

Aberdeen má zájem o brankáře Ipswich Town Václava Hladkého, Podle denního záznamu.

Tento 31letý hráč je naším favoritem v Ipswichi a Jim Goodwin, který převzal vedení v St Mirren, ho chce přivést zpět do skotské první divize.

Ale měli by to Tractor Boys prodat?

Naši autoři FLW sdílejí své myšlenky…

Hrál někdo z těchto 25 bývalých nebo současných hráčů Ipswiche Town mimoligový fotbal v Anglii?


Matt Benny


Josh Cole

Zatímco Ipswich se letos v létě snaží udržet si skupinu svých hráčů, oddělit se od Hladkého v nadcházejícím okně může být moudrá věc.

Od trvalého přesunu Christiana Waltona na Portman Road musel Halaky přihlížet tomu, jak se v roce 2022 nedokázal prosadit v lize.

Hladkého přesun do Aberdeenu by mohl vyhovovat všem zúčastněným stranám, protože Ipswich mu může zajistit přiměřený honorář vzhledem k tomu, že jeho smlouva platí do roku 2024.

Kieran McKenna pravděpodobně použije tyto peníze k podpisu mladšího brankáře, který by chtěl být záložní variantou pro Walton.

Mezitím by Hladke mohl v příští sezóně pomoci Aberdeenu dosáhnout relativního úspěchu ve skotské Premier League tím, že narazí na zem v Petudry.

Declan Hart

Hladký nemá za sebou nejlepší sezónu, v této sezóně hrál v první lize jen 12krát.

Zdá se, že český internacionál od příchodu Kierana McKenny ztratil na popularitě.

Jeho poslední ligové vystoupení přišlo 29. ledna při výhře 1:0 nad Wycombe Wanderers, ve které se Christian Walton potvrdil jako brankářská jednička týmu.

READ  Kdo je Daniel Křetínský, český miliardář, který chce koupit West Ham?

Ale mít spolehlivou dvojku je vždy důležité pro každou stranu, takže má cenu udržet Hladkého v klubu.

Pokud to však Aberdeen myslí se stěhováním vážně a dohoda vypadá finančně dobře, Tractor Boys by jim při snaze o přesun neměl stát v cestě.

Simi Hanifen Donaldsonová

Václav Hladke měl v minulé sezóně v Salfordu vynikající kampaň, ale na Portman Road v sezóně 2021/22 to nevyšlo podle plánu.

Vystoupení českého brankáře se omezilo na pouhých 12 zápasů v první lize, naposledy se představil v prosinci.

Hladke zjevně není první volbou pod novým trenérem Kieranem McKennou, protože tato role připadá na zapůjčeného člena týmu Brighton Christiana Waltona.

Vzhledem k výše uvedenému by při nahlášeném zájmu o Hladkého mohl být vhodný čas brankáře inkasovat.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.