Mnoho zařízení Amazon Echo je dnes pouze na prodej

Všechny produkty doporučené společností Engadget jsou ručně vybírány naším redakčním týmem, nezávisle na mateřské společnosti. Některé z našich příběhů obsahují odkazy affiliate partnerů. Pokud něco koupíte prostřednictvím jednoho z těchto odkazů, můžeme získat provizi za přidružení.

Nyní je čas na nákup inteligentního reproduktoru – zvláště pokud vám letní čas přináší lepší alarm. Amazon dnes (14. března) nabízí nabídky Gold Box pouze na několika zařízeních Echo. Největší škrty dostaly displeje, v prodeji byla Echo Show 5 podobná budíku 50 dolarů (Pod 90 $) a větší Echo Show 8 až 80 $ (Dříve $ 130).

Kupte si Echo Show 5 na Amazonu – 50 $

Kupte si Echo Dot s hodinami na Amazonu – 45 $

Kupte si Echo (4. generace) na Amazonu – 80 $

Nepotřebujete obrazovku? Aktuální generace Echo Dot klesla na 35 $ (50 $ dříve), zatímco jeho verze vybavená hodinami je 45 $ (Obvykle 60 USD). A pokud dáváte přednost něčemu trochu výkonnějšímu, standardní Echo je na prodej 80 $ Místo obvyklé cenovky 100 $.

The Eko show 5 Snadná volba, pokud hledáte lůžkové zařízení. Pokud vám nevadí gadget s kamerou (k dispozici je závěrka pro soukromí), Show 5 má správnou velikost pro stůl, poskytuje alarm východu slunce a přináší překvapivě silnou kvalitu zvuku. Echo Show 8 je také výkonné zařízení, ale díky své větší velikosti je vhodnější pro sledování kuchyně.

Klasické reproduktory jsou zatím také přímou volbou. The Echo dot Produkuje vysoce kvalitní zvuk za cenu (se vstupem 3,5 mm pro výkonnější reproduktory) a varianta hodin je jasnou volbou, pokud chcete vědět, zda přijdete pozdě do práce nebo ne. The Pravidelná rezonanceMezitím přináší opravdu zábavný zvuk na mnoho míst ve vaší domácnosti. Jde jen o to, zda chcete nebo nechcete skočit do ekosystému inteligentních domů Alexa.

READ  Bylo oznámeno pokračování Hyper Light Drifter, pokračování Hyper Light Breaker na rok 2023

Pokračování Vložte tweet Na Twitteru najdete nejnovější technologické nabídky a nákupní rady.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *