MLB Lockout, Drayton out, Garoppolo budoucnost, český brankář | AP Sports

NEW YORK (Associated Press) – Sporné 90minutové vyjednávání mezi uvězněnými hráči a Major League Baseball dnes přineslo jen malý pokrok. Obě strany berou jako samozřejmost, že jarní zkoušky v Arizoně a na Floridě nezačnou podle plánu 16. února. Zasedání o neekonomických otázkách je naplánováno na zítra a není stanoveno žádné datum pro obnovení rozhovorů o klíčových otázkách, jako jsou limity daně z luxusu. Majitelé se mají setkat 8. až 10. února v Orlandu na Floridě, takže jednání v těchto dnech je méně pravděpodobné.

UNDATED (AP) – Osoba obeznámená se situací říká, že Maurice Drayton se v příští sezóně nevrátí jako koordinátor speciálních týmů Green Bay Packers. Milwaukee Journal Sentinel nejprve uvedl, že Drayton byl v zahraničí. Tento krok přichází poté, co hráči kopli a zablokovali pokus o gól z pole v prohře 13-10 NFC Divisional play off se San Francisco 49ers.

SANTA CLARA, CA (AP) – Jimmy Garoppolo zakončil svou 17minutovou tiskovou konferenci na konci sezóny poděkováním fanouškům San Francisco 49ers a sdělením, že to byla „úžasná cesta“ jako quarterback posledních pět sezón. Garoppolovo působení na postu quarterbacka 49ers oficiálně neskončilo, jeho smlouva zbývá rok a trenér Kyle Shanahan a generální manažer John Lynch tvrdí, že nebylo učiněno žádné konečné rozhodnutí. Ale všechny známky naznačují, že v nadcházejících měsících bude uzavřena dohoda a San Francisco předá tým Tre Lanceovi.

CINCINNATI (AP) – V Cincinnati je zima, takže Bengals na Super Bowlu plánují dorazit do Los Angeles o pět dní dříve, aby se připravili na zápas 13. února. Bengals přistanou 8. února. Budou trénovat na Drake Stadium UCLA. Poté, co koncem tohoto týdne zasáhla jižní Ohio zimní bouře, očekávají se příští týden v Cincinnati skoky kolem mrazu, což nejsou nejlepší podmínky pro přípravu na zápas, který se odehraje na stadionu SoFi v Englewoodu v Kalifornii.

READ  Gear: Závody cen NHL vypadají jako Spojené národy

PEKING (AFP) – Manažer vybavení Peter Solan absolvoval poslední předolympijský trénink České republiky, protože tři brankáři na seznamu ještě nedorazili do Pekingu. Solan byl jediným brankářem na ledě s 10 českými snowboardisty, zatímco tým čekal na výsledky testů COVID-19. Solan naposledy hrál českou třetí ligu v roce 2009, než se zasekl o ručník. Devětatřicetiletý hráč byl u národního týmu poslední tři roky.

Copyright 2022 The Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován bez povolení.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.