Miyamoto sdílí překvapivou aktualizaci o novém filmu Mario před vydáním Nintendo Direct

Miyamoto sdílí překvapivou aktualizaci o novém filmu Mario před vydáním Nintendo Direct
Obrázek: Nintendo

Před dnešním Nintendo Direct sdílel Shigeru Miyamoto Náhlá aktualizace na sociálních sítích O novém Film Super Mario Brosodhalující datum spuštění pro Japonsko a sdílení některých myšlenek o projektu.

Za prvé, nyní bylo potvrzeno, že tento nový film dorazí do Japonska 24. dubna 2026Toto je stejný měsíc jako západní vydání. Pokud jde o samotný projekt, Miyamoto říká, že spolupracuje s Illumination, aby se ujistil, že to bude další „zábavný film“, na který se, jak doufá, budou všichni těšit. Takže dobré zprávy pro všechny!

Tato nejnovější aktualizace přichází po prvním oznámení během letošních oslav „Dne 10. března“, které potvrdily, že pokračování anime dorazí sem na Západ v roce 3. dubna 2026. Nintendo toho tehdy moc neprozradilo, ale bude to opět „založené na světě série Super Mario Bros.“

Chris Meledandri z Illumination také prozradil, že se vrátí původní tým, který pracoval na prvním filmu. Když původní film debutoval v kinech, dokázal překonat všechny druhy rekordů ve videoherních filmech – a překonat hranici miliardy dolarů v globální pokladně.

READ  Nintendo ukazuje, jak bude Miis vypadat na Switch Sports

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *