Mistrovství světa ve volejbale hostí Polsko a Slovinsko

SOUBOR – Týmy Polska a Srbska hrají během volejbalového utkání mužů mezi Polskem a Srbskem během finále šestého finále mistrovství světa mužů ve volejbale 2018 dne 27. září 2018 v Turíně. – (Foto Marco Bertorello/AFP)

Polsko a Slovinsko budou hostit letošní mistrovství světa ve volejbale mužů, které je naplánováno na 26. srpna a 26. září. Polský premiér Mateusz Morawiecki řekl ve čtvrtek 11. září poté, co bylo Rusko z akce zbaveno.

Mezinárodní volejbalová federace (FIVB) zbavila Rusko turnaje v březnu po jeho invazi na Ukrajinu, což je podle Moskvy „zvláštní operace“.

„Rusko mělo hostit mistrovství světa ve volejbale, ale dokážete si představit, že všichni budou poslouchat ruskou hymnu, jako by se nic nestalo,“ řekl Moraviki. Proto jsme to potřebovali.

Polsko hostilo v roce 2021 Mistrovství Evropy ve volejbale mužů spolu s Českou republikou, Estonskem a Finskem.

Morawiecki řekl, že Polsko pozvalo Slovinsko, aby spolupořádalo turnaj, přičemž finálový zápas a zápas o třetí místo se budou konat v Polsku.

Polsko je mistrem světa po udržení titulu v roce 2018 a po vítězství v roce 2014 ve finále znovu porazilo Brazílii.

Získejte nejdůležitější sportovní zprávy přímo do vaší schránky

čti následující

Nenechte si ujít nejnovější zprávy a informace.

účast v POPTÁVKA PLUS Chcete-li získat přístup k The Philippine Daily Inquirer a více než 70 titulům, sdílejte až 5 widgetů, poslouchejte novinky, stahujte již ve 4 hodiny ráno a sdílejte články na sociálních sítích. Volejte 896 6000.

Pro zpětnou vazbu, stížnosti a dotazy, zavolejte nám.

READ  Euro 2020: Skotsko hraje s Lucemburskem a Nizozemskem v rámci příprav před úvodním zápasem České republiky | fotbalové novinky

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.