Mistrovství světa v žebříčku Fazza Para Archery: Haryanina para-lukostřelba získává zlato ve smíšené události

Během loňského výluky trénoval 29letý lukostřelec Harvinder Singh na své farmě ve vesnici Ajitnagar ve čtvrti Kaithhal v Haryaně, aby se udržel ve formě. Singh, který vyhrál první indickou zlatou medaili ve dvouhře ve střelbě na Asijských paralympijských hrách v roce 2018, bude o měsíce později trpět horečkou dengue, než se v říjnu loňského roku připojí k národnímu táboru v Sunbatu.

Ve čtvrtek Singh soutěžil s Paralympia Rio 2016 Pooja Khanna z Rohtaku o zlatou medaili tím, že porazil Turecka Murphyho Nur Eroglu a Sadiq Savase v opakující se akci smíšeného týmu na světovém šampionátu střelby Fazza Bara v Dubaji v Dubaji. Jaká byla jejich první mezinárodní soutěž po více než roce.

Toto byla naše první mezinárodní soutěž po asijském šampionátu AFC v říjnu 2019. Podmínky byly v této roční době ve srovnání s Indií hodně odlišné. Počasí zde bylo horké a větrné a trvalo nějakou dobu, než se přizpůsobilo podmínkám.
Zatímco jsem zde ve dvouhře prohrál ve čtvrtfinále, tato zlatá medaile v opakující se akci smíšených týmů zvýší moji sebevědomí, protože na tokijskou paralympiádu zbývá šest měsíců. Po loňském odložení paralympiády v Tokiu to znamenalo, že jsme museli znovu zahájit trénink. „Je dobré být zpět na mezinárodní scéně,“ řekl Singh, který získal paralympijské podíly v Tokiu tím, že v roce 2019 skončil devátý na mistrovství světa v lukostřelbě v Nizozemsku.

Třicetiletý hráč, který v častém finálovém zápase W2 / ST na Asijských paralympijských hrách 2018 zaznamenal vítězství 6: 0 nad Číňanem Zhao Lixu, byl součástí týmu bronzových medailistů s Rajeshem Kumarem. A Vivek Chitkara na Mistrovství Asie v parašutismu v říjnu 2019.

Před asijským šampionátem byl Singh mezi čtyřmi indickými paralympijskými střelci, kteří se zúčastnili tokijských paralympijských her na mistrovství světa v lukostřelbě v Nizozemsku.

READ  Basketbalový asistent Webber State Marek odchází na LMU; Aktualizace náboru | Zprávy, sport, práce

V únoru se Singh zúčastnil Las Vegas v USA a plánoval trénovat v Jižní Koreji, než dojde k uzamčení. Singh pokračoval v plném výcviku během národního tábora organizovaného Indickou lukostřeleckou asociací v Sunbatu v říjnu loňského roku. Potvrzuje, že bylo trochu obtížné pokračovat v tréninku plně.

„Když jsem trénoval na své zemědělské půdě, zaměřil jsem se také na fyzický trénink prostřednictvím online videí fyzioterapeuta Olympic Gold Quest Abdula Sira, trenéra Jiwanguta Singha a Gaurava Sharmy. Před národním táborem jsem trpěl horečkou dengue a poklesly mi krevní destičky. Takže zotavení je dobré. “Obnovení plného tréninku po čtyřech až pěti měsících domácího tréninku bylo trochu obtížné. Ze tří měsíců národního tábora jsem byl kvůli přísným postupům návratu v táboře celkem 21 dní v karanténě. Školení nám pomohla psychologicky. Singh řekl: „SAI a AAI nám poskytly plnou podporu trénovat na Sonepatu a soutěžit v České republice, než mi paralympiáda pomůže s mou formou.“

Třicetiletý Pooja Khanna, který se stal prvním indickým lukostřelcem, který se zúčastnil paralympijských her v Riu 2016 pro paralympijské hry, původně strávil nějaký čas v Bhiwani během výluky a převzal povinnost Covid-19 jako vrchní trenér ve sportovní divizi.

Rohtak Archer se naposledy zúčastnil mezinárodní akce v podobě akce Fazza Para Archery v Dubaji v dubnu 2019 a nyní doufá, že v červenci zajistí paralympijský podíl na světovém žebříčku.

„Zatímco jsem zpočátku vykonával službu Covid-19 několik měsíců v Bhiwani, chodil bych také na online fitness sezení od AAI. Chtěl jsem provést určité změny v mé technice, jako je korekce klenuté polohy ruky a změna zadní polohy pod vedení trenéra Deepaka Malika v Rohtaku O víkendech mi to pomohlo s mojí hrou Soutěž tady v Dubaji mi pomohla nabrat nějaký rytmus a doufám, že dokážu zajistit podíl na paralympiádě v České republice.

READ  Scénáře Euro 2020, obměny, pořadí ve skupinové fázi, 16. kolo

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *