Mistrovství světa IIHF 2021: Blackhawks Sledujte postup 9 hráčů do čtvrtfinále

Chicago Blackhawks bude mít všech devět vlastních hráčů Mistrovství světa IIHF Mistrovství ve čtvrtfinále. Kanada, Česká republika, Německo, Rusko, Švýcarsko a Spojené státy skončily v první čtyřce své skupiny o postup do vyřazovací fáze, která začíná ve čtvrtek.

Střelci Dominic Kopalek (tři góly, tři asistence) a Lukas Reichel (dva góly, čtyři asistence) vedou tým Chicaga v bodování během skupinové fáze. Útočník Philip Kurashev je na druhém místě se čtyřmi body (jeden gól a tři asistence), následuje obránce Nikita Zadorov (tři asistence).

Útočník Brandon Berry vstřelil dva góly, obránce Nicholas Bowden si připsal asistenci a útočník Max Shalonov jeden. Brandon Hagel, útočník, zatím nenašel bodovací listinu. Brankář Drew Commesso se připojil k turnaji poté, co Anthony Stollars z týmu Anaheim Ducks utrpěl zranění dolní části těla.

Ve dvou čtvrtfinálových zápasech nastoupí hráči přidružení k Black Hawk: Švýcarsko (Kurashev) vs. Německo (Rachel) a Rusko (Shalonov, Zadorov) vs. Kanada (Bauden, Hagel, Perry).

Commisso a USA budou čelit Slovensku. Commisso je brankářem číslo 3 v týmu USA a je nepravděpodobné, že by hrál. Kopalek se setká s Českou republikou s Finskem, které turnaj vyhrálo v roce 2019.

Vítěz z Kanady a Ruska se v semifinále setká s vítězem z České republiky a Finska, v ostatních semifinále se setká s vítězem ze Slovenska a Spojených států a vítězem z Německa a Švýcarska.

Čtvrtfinále

Hra 1: Kurashev (Švýcarsko) vs. Reichel (Německo), 8:15 místního času

Hra 2: Comiso (USA) vs Slovensko, 8:15 místního času

Třetí hra: Kopalek (Česká republika) vs Finsko, 12:15 místního času

Čtvrtá hra: Shalonov, Zadorov (Rusko) – Boden, Hagel, Perry (Kanada), 12:15 místního času

Každý zápas bude vysílán v NHL Network a TSN v Severní Americe.


You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *