Mistrovství světa 2022: Předpovědi zápasů Maroko-Chorvatsko, čas, forma týmu a podrobnosti o sestavě

Úvodní zápas chorvatského mistrovství světa ve skupině F proti Atlas Lions bude skvělým měřítkem toho, co mohou v soutěži předvést. Chorvatsko ve třech z pěti zápasů mistrovství světa prohrálo svůj úvodní zápas a pokaždé, když tak učinilo, vypadlo ze soutěže. Chorvatsko se kvalifikovalo do semifinále pokaždé, když vyhrálo svůj první zápas. Maroko bude mít pocit, že po absolvování kvalifikačního turnaje může způsobit nějaké potíže. Ve druhém kole CAF ligy vstřelili 20 gólů a dovolili pouze jeden gól a vyhráli každý zápas, který odehráli. Poté ve třetím a posledním kvalifikačním kole rozdrtili DR Kongo celkově 5:2 a postoupili jako jediný tým s náskokem více než jednoho gólu.

rozdíl

Záložník Luka Modrić bude chtít napsat novou kapitolu chorvatské historie mistrovství světa, když se utká s Marokem v úvodním utkání mistrovství světa 2022. V Rusku byl Modrič oceněn Zlatým míčem jako nejlepší hráč soutěže. Záložník Chelsea Mateo Kovacic, který nedávno trpěl onemocněním kolene, je nyní způsobilý, takže Chorvatsko nemá žádné nové obavy ze zranění.

Maroko vyhrálo sportovní zápasy proti zemím včetně Jižní Afriky, Chile a Gruzie. V září se tým umístil na 22. místě světového žebříčku FIFA a remizoval 0:0 s Paraguayí. A Walid Rekragui, technický ředitel klubu, bude mít radost, kam jeho tým směřuje. Vzhledem k tomu, že se očekává návrat Soufiane Amrabat do středu zálohy, jsou pravděpodobné určité úpravy. Hráč Chelsea Hakim Ziyech byl vybrán do národního týmu tři měsíce poté, co Walid Rekragui vystřídal Wahida Khalilodziče jako trenéra marockého národního týmu.

Maroko vs. Chorvatsko tváří v tvář

Pouze v jednom zápase, v roce 1996, se proti sobě postavilo Maroko a Chorvatsko. Utkání bylo v prvním poločase za stavu 2:2 a o vítězi semifinálového utkání v první soutěži Hassan II Cup rozhodl penaltový rozstřel. Po porážce České republiky v zápase o mistrovství Chorvaté porazili své hostitele 7:6 v penaltovém rozstřelu a připsali si tak úvodní turnajové vítězství.

READ  Vladimir Koval: Obránce West Hamu frustruje jednáním s klubem Premier League | fotbalové novinky

Sestava hráčů

Youssef En-Nesyri bude zodpovědný hlavně za střílení branek za Maroko, přestože Ziyech a Achraf Hakimi se budou pravděpodobně nejvíce soustředit. Zatímco Marcelo Brozovi se za poslední čtyři roky etabloval jako jeden z předních evropských tvůrců hry, zkušený záložník Luca Modry je připraven hrát klíčovou roli v Chorvatsku.

Čas a místo odjezdu

Zápas Maroko-Chorvatsko se odehraje 23. listopadu v 15:30 (IST) na stadionu Al Bayt v Al Khor.

předpověď

Maroko vs Chorvatsko: 2-2.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *