Místní česká královna zvolena | Místní zprávyAlisha Vavra (vpravo) byla vybrána jako Nebraska sex nové královny z Yorku. Na zvláštním setkání v roce 2007 ho korunovali Nebraska Sex of York a Queen of Nebraska State Sandra Korbelik Reinch (vlevo), oblečená v tradičním českém lidovém oblečení.


Jessica VodipkaYork – Na zvláštním setkání si Češi z Nebrasky z Yorku oficiálně zvolili novou českou královnu: Alishu Vavru.

Je absolventem střední školy Vavra Century a v současné době je Sophomore Major Music Education Major na University of Nebraska-Kearney.

Podpořte místní tisk

Vaše předplatné umožňuje vytváření přehledů.

{Featured_button_text}

Zájem Vávry o její dědictví v poslední době klesl a vzrostl, když se její babička na straně Vávry dozvěděla o zájmu její vnučky. „Když jsem měl zájem to zjistit a promluvit si o tom s babičkou, dala mi kapesní dědičné informace,“ řekla Vavra. Nahlédl do genealogické databáze a okamžitě začal zadávat informace a rychle nacházel dříve neznámé příbuzné. Vavra uvedl, že žádost o Nebrasku Czech u královninho zástupce v Yorku se zdá být dalším přirozeným krokem. „Myslím, že to bude způsob, jak se dozvědět více o mém dědictví,“ řekl. „Nyní to pro mě znamená mnohem víc; chci vědět, kdo jsem a odkud pocházím.“

Být českou královnou zahrnuje rozhovory, soutěže talentů a soutěže zahrnující hrubé modelování. Vavra pro svůj talentový vstup vhodně plánuje klavírní směs českých lidových písní. Vavra uvedl, že tradiční česká folková skupina doufá, že si ušije vlastní háčkování, které má zvláštní význam pro vše od šátků po punčochy.

Královnou Nebraska Sex of York 2007 a královnou státu Nebraska 2007 Sandrou Corbelick Reach byly korunovány nová královna. Reinch měl na sobě svůj vlastní Groz a dal Vavrovi tipy na účast na turnajích České královny.

READ  Dohoda o zemědělské spolupráci s ČR Horečka

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *