Miss Universe ČR 2022 Sara Mikulenková

Miss Universe ČR 2022 Sara Mikulenková

Sara Mikulenko byla oficiálně potvrzena jako reprezentantka České republiky na 71. ročníku soutěže Miss Universe v New Orleans v americké Louisianě letos v lednu.

Dvacetiletá modelka z Vlasske Mesirici byla vybrána mezi 20 nejlepších finalistek soutěže Česká Miss Essens 2022, jejíž finále je naplánováno na 11. prosince. Miss Earth ČR 2022 už byla vyhlášena další finalistka Anežka Heralecká. do finále Miss Earth 2022 na Filipínách tento měsíc.

„Ani nevím, kde začít, ale teď se mi v životě dějí divné věci, ale v pozitivním smyslu. Osud mě zavedl jiným směrem, než jsem plánoval. Jsem pokorný, vděčný, šťastný, v slzách radostí a hlavně podpořenou,“ uvedla nově jmenovaná Miss. Universe ČR.

Revoluční soutěž Česká Miss Essens letos ukazuje cestu soutěžících na soutěž s reality show „Hledá se Miss“ na Prima Show. V porotě zasedají česká modelka Pavlína Němková, modelka a bývalá držitelka titulu Česká Miss Andrea Bezděková, zakladatel a generální ředitel PURE Model Management Roman Holárek a prezident ESSENS Michael Kovář.

Nadcházející ročník Miss Universe se bude konat 14. ledna v Morial Convention Center v New Orleans a na konci akce korunuje svou nástupkyni Indka Harnas Sandhuová.

Seznamte se s novou Miss Universe ČR:

Fotky: Česká Miss Essens, Sára Mikulenková / Instagram

Související příspěvky:

READ  Tréninkového partnera Paddyho Pimbletta Shema Raka v Česku všichni nenávidí, přiznává šéf OKTAGONu.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *