Miss Planet International soutěž odkládá, protože pořadatelé „nesplňují“ podmínky akce

Foto: Facebook / Miss Planet International

Miss Planet International oznámila, že 19. listopadu již nebude soutěžit v Ugandě a místo toho se v lednu 2023 odehraje v Kambodži.

Organizace vydala oficiální prohlášení prostřednictvím své facebookové stránky v neděli 13. listopadu.

„Je nám líto, že se z důvodu neuskuteční finále a přípravné soutěže [host organizers’ failure] Abychom vyhověli a splnili požadavky vyšetřování událostí.“

„Miss Planet International 2022 pokračuje a bude se konat v Kambodžském království v lednu 2023,“ dodala. „Rádi bychom vyjádřili naši upřímnou omluvu za všechny nepříjemnosti, které to způsobilo.“

Oznámení přišlo poté, co několik delegátů, včetně filipínské sázkové kanceláře Herlin Podol, ze soutěže odstoupilo.

Podle manažera Podolu Wilberta Tolentina o tom rozhodl jejich tým ustoupit ze soutěže poté, co čelili „nejistotě“ ze strany organizátorů soutěže.

Proti organizátorům soutěže vystoupila i Miss České republiky Tamilla Sparrow, která je obvinila z „podvodKandidáti Sparrow tvrdil, že organizátoři neplatili delegátům ubytování a stravu, a dodal, že tam byli „nezúčastnění“ jedinci. [in] průvod“, kteří použili své vlastní peníze na výživu a zajištění kandidátů.

číst: Heerlen Bodolová odstoupila z Miss Planet International po „bolestivé zkušenosti“

čti následující

Vyloučení odpovědnosti: Komentáře nahrané na tuto stránku nemusí nutně představovat nebo odrážet názory vedení a vlastníka Cebudailynews. Vyhrazujeme si právo vyřadit komentáře, které považujeme za neslučitelné s našimi redakčními standardy.

READ  Izraelský premiér Netanjahu: Spojené arabské emiráty investují v Izraeli 10 miliard dolarů Ariel Kahane a zaměstnanci JNS

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.