Ministerstvo spravedlnosti se po dohodě se Sony obávalo monopolu na animaci

Sony Plánujte kombinovat Crunchyroll s Funimation Ve službě živého streamování, která vedla jeho anime říši, to vypadalo stejně jednoduše jako AT&T vrhající miliardu dolarů. Plán je však nyní podle všeho dost znepokojující, že americké ministerstvo spravedlnosti podle tří zdrojů rozšiřuje své protimonopolní hodnocení nákupu v hodnotě 1,175 miliardy dolarů. Mluvit k Informace.

Podle ministerstva spravedlnosti se ministerstvo spravedlnosti zaměřuje na to, zda dohoda omezuje možnosti pro japonská studia, která chtějí získat licenci na výstavy ve Spojených státech InformaceZdroje. „WarnerMedia a Sony řekli ministerstvu spravedlnosti, že Crunchyroll a Sony vznikající anime říše jsou jen dvě z mnoha možností, které mají animátoři k dispozici pro distribuci svých představení mimo Japonsko,“ Informace Píše, ale i když přímá konkurence není problémem, mohou existovat další důvody k obavám.

Ovládání jak Funimation, tak Crunchyrollu znamená v kontextu streamovacích služeb anime v USA jednu věc, ale se všemi ostatními věcmi, které Crunchyroll dělá, jako je vydávání manga, anime konvence a mezinárodní animační společnosti, které Sony již koupila. V Austrálii a Francii„Společnost může vlastnit enormní množství Převezměte kontrolu nad celým průmyslovým odvětvím.

Jak jsme psali v roce 2019Funimation a Crunchyroll již byly dvě z největších anime streamovacích služeb mimo Japonsko, zatímco velcí hráči jako Amazon, Netflix a Dokonce i nejnovější HBO Max Vylepšili své show také anime. Pokud DOJ neblokuje dohodu společnosti Sony a nedokáže integrovat Crunchyroll a Funimation, mohla by se společnost Sony snadno stát poskytovatelem streamování anime, který má být dobyt.

Sony, AT&T a DOJ neodpověděly okamžitě na žádosti o komentář.

READ  Michael Conforto upoutal pozornost několika týmů: Boras

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *