Milishová a Torey dostávají americké vyznamenání na všech konferencích

Milishová a Torey dostávají americké vyznamenání na všech konferencích

Dallas – Jana Milichová Ve své kariéře získala 3. All-Conference USA honor a Federica Toureová Dostala své první ocenění All-C-USA, které v pondělí oznámilo předsednictvo ligy.

Milichová vedla v letošní sezóně ODU s průměrem 72,20 úderů a jako jediná si zajistila místo v šampionátu NCAA. Rodačka z českých Bikovici Milichová letos absolvovala osm turnajů z 10 nejlepších, včetně děleného třetího místa na mistrovství Jižní Ameriky. Milichová se ve své kariéře ODU umístila v první desítce na všech třech turnajích C-USA, kterých se zúčastnila. Celokonferenční vyznamenání bylo její třetí v kariéře, ale poprvé se jí dostalo vyznamenání od prvního týmu. Získala 3. tým v roce 2021 a 2. týmová ocenění v roce 2019 spolu s C-USA Freshman of the Year.

Milichová se zítra představí na kvalifikačním šampionátu žen US Open v Pittsburghu v Pensylvánii. Melichová začíná svou prohlídku v 8:40 hodin. Akce je 36jamkový úder, vše v úterý. Nejlepší tři postupují na US Women’s Open a další dvě jsou náhradníky.

Toure přestoupil z Gonzagy a skončil druhý v týmu s průměrem 74,40 úderů. Tori, rodačka z italského Ronco Scrivia, vyhrála podzim Badger Invitational a letos se třikrát umístila v top 10. Jeden z deseti nejlepších byl nerozhodný o osmém místě na mistrovství Střední Ameriky.


Milichová bude pokračovat ve své sezóně příští týden v NCAA Ann Arbor Regional, odstartuje v pondělí 9. května v 10:50.

READ  Czechs Out: Pastrňák, Zacha a Krejčí pomáhají Bruins Top Flyers | sportovní

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *