Milichova se dělila o druhé místo na Bryan National University

Milichova se dělila o druhé místo na Bryan National University

Summit Browns, Severní Karolína – Poháněno závěrečným kolem 67 (-5), Jana Milichová Z ženského golfového týmu Old Dominion skončila na druhém místě v národním mistrovství Bryan Collegiate National, které pořádaly UNCG a Wake Forest na hřišti Bryan Park Champions Course se 72 bary. Druhé místo je čtvrté v kariéře Milishovy. Monarchové jako tým skončili nerozhodně třetí.

„Náš tým udělal tento týden pozitivní krok vpřed,“ řekl trenér Mallory Hetzel Ona řekla. „Opravdu jsme zlepšili své příspěvky ke čtvrtému a pátému bodu. Tým je velmi blízko k tomu, aby vše brzy dal dohromady. Jana měla skvělý turnaj a porazila spoustu špičkových hráčů. Jsme nadšení z našeho domácího šampionátu o tomto víkendu.“

Melichova se letos na podzim umístila v první desítce v každém ze tří nejlepších ODU turnajů. Kromě toho se umístila na druhém místě na konferenčním mistrovství USA v dubnu, čímž získala 10 nejlepších míst v řadě. Maggie Semmermacherová byla poslední z šlapek, které spojily dohromady desítku nejlepších desítek, která mezi sezónami 2014-15 a 2015-16 držela první desítku v turnajích pět hráčů v řadě.

Milichova, která se narodila v Bekovici v České republice, zahájila v neděli třídenní turnaj se skóre 2 pod 70 a následující den klesla o 73 bodů. Do finálového kola vstoupila s nerozhodným šestým místem, v úterý odchytila ​​šest ptáků, včetně jednoho na 54. jamce, a skončila s Rachel Quinn z Wake Forest na 6 pod 210.

Milichova se v šampionátu dělila o druhé místo v celkovém počtu ptáků se 14 a vedla pole se 4 body (-4).

Old Dominion dosáhl kolektivního cíle 8-over 872 a skončil ve třícestné remíze s UCF č. 7 a č. 48 Campbell. ODU během prvních dvou kol vyrobila kartu 291-292, než v úterý zahájila 289. Monarchové byli druhým nejlepším týmem na hřišti o tři jamky v 1 dohrávce a třetí v celkovém počtu ptáků (48).

READ  Wimbledon: Cameron Norrie porazil trika Tomáše Macháka a zahájil kampaň v All England Clubu | Režie Dan Evans | Novinky z tenisu

Leah Unosato V pondělí vystřelil 3 na 219, nejvíce na 71, aby skončil nerozhodně sedmnáctý. Sarah Bossi Zveřejnila svůj nejlepší výsledek na 54 jamek jako královna, když skončila 21. remízou na 221. V posledním kole si připsala nejlepší sezónu ze 72.

Pilar Muguruza Ve druhém kole vyrovnal 33 na 227 a měl sezónní minimum 73. Federica Toure Monrash skončil se skóre 228 a remizoval na 38. místě.

Wake Forest získal týmový titul se skóre 14 pod 850. Charlotte skončila druhá s těsným rozdílem 863 (-1).

Charlotte’s Kayori Modly získala medaili ve dvouhře s 209 (-7).

Monarchové uzavírají svůj podzimní soupis pořádáním Pozvánky Evie Odom od neděle do úterý v Country Club Princess Anne ve Virginii Beach.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *