Mikrotransakce Diablo Immortal vydělaly za dva týdny 24 milionů dolarů

Mikrotransakce Diablo Immortal vydělaly za dva týdny 24 milionů dolarů

Zdá se, že Diablo Immortal začíná dobře, s mobilním zaměřením na franšízu Blizzard, která během prvních dvou týdnů generuje tržby přes 24 milionů dolarů.

Jak jsem zmínil PCGamesN, webové stránky pro sledování odvětví AppMagic Podělil se o některé zajímavé útržky dat pro bezplatnou hru Diablo Immortal spolu s podrobnostmi o mikrotransakcích, včetně toho, že USA a Jižní Korea utratily nejvíce peněz a že hra byla stažena více než pět milionůkrát.

USA představovaly 26 % všech globálních stažení a 43 % výše zmíněných příjmů. Když mluvíme o příjmech, Jižní Korea je na druhém místě s 23 % a na třetím Japonsko s 8 %.

Těchto působivých čísel bylo dosaženo, i když mnoho hráčů bylo naštvaných mikrotransakcemi Diablo Immortal. Někteří hráči si stěžovali, že získat nejlepší Immortal loot se zdá být příliš obtížné, aniž by utratili spoustu peněz, a ani pak tato kořist není zaručena.

V naší probíhající recenzi Diablo Immortal jsme řekli: „Právě začínám na své cestě Diablo Immortal, ale líbí se mi to, co jsem dosud hrál. Boj vypadá solidně a těžce, se spoustou možností k vybudování dovedností.“ dobře zaoblené a zábavné bojové přístupy. Příběh se pohybuje rychlým tempem a neustále odemyká nové oblasti, zatímco několik systémů progrese postav zajistilo, že jsem měl pocit, že neustále dělám pokroky a sílím.

„A s více než 20 hodinami hraní bez mikrotransakcí za mnou je zjevně spousta obsahu, který si můžete užít, než budete muset přemýšlet o utrácení peněz, takže je to hra, kterou si před koupí můžete vyzkoušet.“

Pro více informací se podívejte na náš rozhovor s vývojáři nové hry, když mluví o této nové hře v klasické sérii.

Máte pro nás tip? Chcete diskutovat o potenciálním příběhu? Pošlete prosím e-mail na adresu [email protected].

Adam Pankhurst je zpravodajem pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru Tweet vložit a dál Škubnutí.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *