Mike Morhaime, bývalý generální ředitel společnosti Blizzard, říká, že zklamal ženy, které tam pracovaly

Mike Morhaime, který spoluzaložil a 28 let pracoval ve videoherním studiu Blizzard, se veřejně omluvil za toxické pracovní podmínky v bývalém studiu, které je nyní tématem Diskuse o diskriminaci a obtěžování z Kalifornie.

proč tě to zajímá: Morhaime již v Blizzardu není, ale po většinu své existence byl jeho vůdcem, a byl tedy zodpovědný, když se mělo stát hodně z toho, co je údajně v kalifornském soudním řízení.

  • “Je odpovědností vedení eliminovat toxicitu a obtěžování v jakékoli formě na všech úrovních společnosti,” napsal na Twitteru.
  • “Všem vánicím, které něco z toho zažily, je mi líto, že jsem vás zklamal.”
  • „Skuteční lidé byli zraněni a některé ženy zažily hrozné zážitky.“

co říkají: Morhaimeho prohlášení se setkalo s určitou vděčností za to, že řekl cokoli jiného, ​​ale také s hotovostí V jeho hodinkách se toho stalo hodně.

  • Kritici, včetně bývalých zaměstnanců Blizzardu, uvedli, že to našli neuvěřitelný Morhaime nevěděl o hloubce problémů studia.

Velký obraz: Aktuální vedení Blizzardu a sestra-sestra Activision smíšené signály v posledních dnech.

  • Dopisy zasílané zaměstnancům střídaly volání obvinění v soudním řízení “velmi otravné„kritizovat správu, která je přivedla k vyzvednutí“Nehodný nárok. ”
  • Někteří zaměstnanci Blizzardu veřejně kritizovali tvrdší prohlášení společnosti a tvrdili, že věří obviněním, podle Pro PC Gamer Report.

READ  Chrome může zavřít vaše anonymní karty, takže k nim budete mít přístup pouze vy

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *