Microsoft zveřejňuje prasklé a opravené video Surface Laptop SE

Zvětšení / Inženýr Microsoftu Branden Cole rozebral Surface Laptop SE krok za krokem.

Za normálních okolností, když chcete sledovat video krok za krokem svého Surface, musíte si vybrat externí sadu, jako je iFixit. Dnes však kanál Microsoft Surface zveřejnil na YouTube Jeho demoliční video Za levné, zaměřené na vzdělání Surface Laptop SE. Ve videu inženýr Microsoftu kompletně rozebere notebook (neméně pomocí nástrojů iFixit), přičemž popisuje každý krok, jak postupuje.

Řada Surface společnosti Microsoft Léta se to těžko opravovaloDíky rozsáhlému použití lepených a svařovaných komponentů. Tato transformace začala v posledních letech jako Microsoft Přidány uživatelsky vyměnitelné pevné disky Provedl další úpravy pro usnadnění jeho demontáže a opětovné montáže. Opravitelnost je prodejním argumentem pro Surface Laptop SE, zejména proto, že notebook je prodáván do škol, kde mohou notebooky spadnout, vylít nebo zneužít dětmi, které mohou nebo nemusí vědět lépe.

V reakci na tlak akcionářů Microsoft Slíbila, že zintenzivní reformní úsilí V budoucnu včetně rozšíření dostupnosti dílů a dokumentace a usnadnění oprav pro poskytovatele služeb třetích stran. Toto video by mělo spadat pod záštitu „Dokumentace“ a doufáme, že v budoucnu uvidíme stejné zacházení s ostatními zařízeními Surface.

Microsoft také publikuje Psané servisní příručky pro mnoho zařízení Surface, něco, co výrobci počítačů jako Lenovo, Dell, HP a další dělají pro mnoho svých zařízení (Lenovo nabízí také širokou knihovnu videí). Apple uvedl, že začne poskytovat samotným zaměstnavatelům dokumentaci a díly někdy v tomto roce prostřednictvím „Program samoobslužných oprav“, ačkoli program pokryje pouze několik typů oprav pro hrstku nejnovějších zařízení.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.