Microsoft znovu testuje hlavní panel vhodný pro tablety ve Windows 11

Microsoft znovu testuje hlavní panel vhodný pro tablety ve Windows 11

Microsoft znovu zavádí svůj hlavní panel vhodný pro tablety v nejnovějším náhledu Windows 11. Hlavní panel byl Poprvé představen v únoru Spolu s dalšími novými funkcemi zahrnutými pro finální spuštění ve Windows 11, ale později staženy pro další interní vývoj. Microsoft to uvedl v příspěvku na blogu Hlavní panel je součástí aktualizace zaváděné pro Windows Insiders ve vývojářském kanálu a je k dispozici pouze pro tablety jako 2 v 1, nikoli pro notebooky nebo stolní počítače.

Samotný hlavní panel je navržen tak, aby byl skrytý, když jej uživatel tabletu nepoužívá, což umožňuje více požadovaného místa na obrazovce. Když se rozbije, zobrazí na něm „kritické“ věci, jako je čas a procento baterie. Po rozbalení odhaluje různé aplikace, widgety a tlačítko Start a zdá se, že je při používání více dotykový. Hlavní panel je navržen tak, aby se vrátil do optimální polohy, když je odpojen nebo když je klávesnice složena zpět na zařízení 2-v-1.

Foto: Microsoft

Microsoft ve své nejnovější aktualizaci zavádí i další funkce, které fungují na jiných zařízeních než 2-v-1, konkrétně v systémové liště. Nejnovější aktualizace přináší ikony a animované ilustrace do aplikace Nastavení tím, že je přidá na postranní panel, když umístíte ukazatel myši na možnosti v seznamu. Tyto aktualizace také zahrnují některé opravy chyb nastavení, nástrojů, správce úloh a frameworku.

Nabídka nastavení ve Windows 11 s obrázkovými ikonami

Nová aktualizace obsahuje animované ikony v nastavení Windows 11.
Foto: Microsoft

READ  Elden Ring má zhruba 30 hodin a to je skvělá zpráva

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *