Microsoft údajně pracuje na Halo: Combat Evolved Remaster s ohledem na vydání PlayStation 5

Microsoft údajně pracuje na Halo: Combat Evolved Remaster s ohledem na vydání PlayStation 5

Microsoft údajně pracuje na remaku Halo: Combat Evolved a existují návrhy, že by mohl přijít také na PS5 a Xbox.

V nové zprávě od hranaTom Warren ve svém newsletteru Notepad napsal, že Halo je „jedna hra“, o které se uvažuje pro vydání na konzoli Sony. Warren poznamenává, že je to v „počátcích“ vývoje, takže Microsoft pravděpodobně neoznámí tento projekt během nedělní přehlídky her Xbox.

Remasterovaná verze Halo Combat Evolved může být odhalena v neděli na Xbox Showcase.

Halo: Combat Evolved byl vyvinut společností Bungie a byl původně vydán v roce 2001 jako startovací hra pro původní herní systém Xbox. Tento projekt byl prvním v tom, co se stalo jednou z vlajkových lodí IP první strany společnosti Microsoft, kde byla vydána alespoň jedna hra na platformě Xbox od vydání konzole před více než 20 lety.

V roce 2011 Microsoft publikoval Halo: Combat Evolved Anniversary, remake, který zachoval děj beze změny, ale představil úspěchy, terminály a lebky. Jako první nabídl kombinaci dvou herních enginů, umožňující hráčům přepínat mezi originální a vylepšenou grafikou pouhým stisknutím tlačítka. Combat Evolved Anniversary je často považován za definitivní verzi původního Halo kvůli jeho aktualizované grafice a podpoře úspěchů a je verzí obsaženou v kompilaci Halo: The Master Chief Collection z roku 2014.

V naší recenzi původního Halo: Combat Evolved IGN napsal: „Má hraní Halo hodnotu 350 dolarů za Xbox a hru? Pokud umíte ocenit videohry a čekáte na další krok, odpověď je absolutně.“

Zpráva je součástí větší diskuse o herní strategii Xbox poté, co vydavatel oznámil, že některé hry první strany se dočkají vydání mimo ekosystém Xbox. Některé z prvních her, které byly dříve exkluzivitou konzole Xbox a které se dočkaly vydání pro více platforem, zahrnují Grounded, Pentiment, Sea of ​​​​Thieves a Hi-Fi Rush. Tento seznam bude pravděpodobně narůstat, protože Microsoft se bude nadále vyvíjet a mění svou strategii v tom, co chce zpřístupnit bez ohledu na platformu a co si ponechá exkluzivní pro svou platformu.

READ  Zprávy Google testují zaškrtnutí stavu doručení a přečtení

Pro více informací se podívejte, co můžete očekávat od nedělní Xbox Show, jak se budou události tohoto týdne vyvíjet.

Taylor je reportérkou IGN. Sledovat ji můžete na Twitteru @Ty Nexter.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *