Microsoft oznamuje následující verze Office s nejnižším předplatným

Ilustrace článku s názvem Microsoft oznamuje další verze předplatného Office

Fotografie: Sajjad Hussain (Getty Images)

Společnost Microsoft oznámila aktualizaci sady Consumer Productivity Pack, Office 2021, spolu s alternativní Obzvláště obchodně orientovaný, dlouhodobý kanál služeb Office.

Stejně jako jeho předchůdce, Office 2019, je Office 2021 samostatnou možností společnosti Microsoft pro lidi, kteří si nechtějí kupovat cloudové předplatné Microsoft 365. Office 2021 by měl být uveden na trh v průběhu letošního roku pro Mac i WindowsŘekl viceprezident Microsoftu 365 Jared Spataro v jedné ze společností Blogový příspěvek Čtvrtek. Mezitím bude Office LTSC k dispozici jako komerční náhled od dubna na počítačích Mac i Windows s úplným vydáním naplánovaným na konec tohoto roku.

Společnost Microsoft bude poskytovat podporu pro oba produkty po dobu pěti let, což je mírné snížení oproti sedmileté záruce poskytované u dřívějších produktů Office. Každý z nich bude dodáván s OneNotem a bude dodáván ve 32bitové a 64bitové verzi. Jednorázová kupní cena zůstane stejná pro osobní i malé uživatele, ačkoli dojde k 10% zvýšení cen za nákupy Office Professional Plus a Office Standard a za jednotlivé nákupy aplikací Office.

Společnost neposkytla mnoho podrobností o druhu nových funkcí a aktualizací, které uvidíme s Office 2021, ale potvrzuje, co uživatelé mohou očekávat s Office LTSC.

„Nové funkce Office LTSC budou zahrnovat vylepšení přístupnosti, funkce, jako jsou dynamická pole a XLOOKUP v aplikaci Excel, podpora tmavého režimu ve více aplikacích a vylepšení výkonu v aplikacích Word, Excel, Outlook a PowerPoint,“ napsal Shapiro.

I když jsem si jistý, že by společnost Microsoft upřednostňovala, kdyby společnosti právě přešly na cloud, je také jasné, že společnost chápe, že ne každý to může nebo dokonce chce udělat. Ve čtvrtečním příspěvku na blogu MicroLin Popsal jsem ji Jednorázová kopie nákupu stůl Jako „konkrétní produkt scénáře“. Mezi tyto scénáře patří, kde jsou uživatelé umístěni na kontrolovaných zařízeních, která nemohou přijímat měsíční aktualizace, nebo manipulovat s řadiči na výrobních podlažích, která nelze připojit k internetu, nebo SpeciálníSystémy, které musí zůstat zavřené v čase a vyžadují dlouhodobý servisní kanál.

V rozhovoru s hranaSpataro formuloval rozhodnutí společnosti jako „otázku nabídky Seznamte se s klienty, ať jsou kdekoli. “

Řekl prodejně: „Rozhodně máme spoustu klientů, kteří za posledních 10 měsíců migrovali do cloudu, a skutečně k tomu došlo kolektivně.“ „Zároveň určitě máme klienty se specifickými scénáři, kdy nemají pocit, že se mohou přesunout do cloudu.“

Společnost Microsoft již dříve tvrdila, že dokonce is Reklama tlačila Udělat dojem Uživatelé se přesunou do cloudu, Plánuje navázat Vyvalování Samostatné a trvalé licence pro jejich nástroje Office V dohledné budoucnosti. ADruhý je založen na dnešním oznámení společnostiEMS se zavázala k tomuto slibu.

READ  Assassin's Creed Liberation Steam je pryč a brzy ho nebudete moci hrát

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *