Microsoft Dev Box virtualizuje vaše vývojové PC Windows v okně prohlížeče

Zvětšení / Výběr aplikací z obchodu Microsoft Store.

Microsoft

Mezi oznámeními na včerejší konferenci Microsoft Build Developer Conference byla nová služba pro organizace, které chtějí nabízet na vyžádání předkonfigurované virtuální vývojářské pracovní stanice. Microsoft Def Box Jeho cílem je zjednodušit proces rychlého zprovoznění a provozu nových vývojářských pracovních stanic, se všemi nainstalovanými a funkčními nástroji a závislostmi (aby se tak řeklo), spolu s přístupem k aktualizovanému zdrojovému kódu a novým kopiím všech sestavení Lily. .

Na něm je založen Dev Box Windows 365, službu, kterou mohou správci IT používat k poskytování předem nakonfigurovaných virtuálních počítačů uživatelům. Správci mohou vytvářet bitové kopie operačního systému a nabízet hardwarové konfigurace s různým množstvím výkonu procesoru, úložiště a paměti RAM podle toho, co konkrétní uživatelé (nebo pracovní zatížení) potřebují. Virtuální stroje Windows 365, včetně, ale bez omezení na virtuální počítače Dev Box, jsou přístupné z počítačů se systémem Windows nebo zařízení se systémem macOS, iOS, Android, Linux nebo ChromeOS.

Virtuální vývojová prostředí mohou vývojářům a testerům nabídnout mnoho výhod, kromě toho, že mají přístup k předem připravenému vývojovému boxu odkudkoli. Pokud nainstalujete software nebo provedete změnu, která naruší vaše vývojové prostředí, můžete se snadno vrátit ke známé funkční verzi. Váš administrátor může poskytnout různá prostředí pro různé aplikace, aby se zabránilo konfliktům softwaru, nebo poskytnout více prostředí pro různé verze vaší aplikace, abyste mohli snadno udržovat, testovat a podporovat více verzí současně.

„Microsoft Dev Box podporuje jakékoli vývojářské IDE, SDK nebo vlastní nástroj běžící na Windows,“ napsal produktový manažer společnosti Microsoft Anthony Kangalusi. „Dev Boxes se mohou zaměřit na jakoukoli vývojovou zátěž, kterou můžete vytvořit z desktopu Windows, a jsou zvláště vhodné pro stolní počítače, mobilní zařízení, IoT a hry. Můžete také vytvářet aplikace pro více platforem pomocí subsystému Windows pro Linux.“

READ  Touken Ranbu Warriors pro PC přichází na západ 24. května

Dev Box je aktuálně k dispozici v soukromém náhledu. Máte-li zájem jej otestovat, až bude náhled veřejný, můžete se zaregistrovat a dozvědět se více tady.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.