Michiganský lékař řekl, že zemřelo 6 z 8 pacientů, kteří zpochybnili jeho lékařskou pomoc ohledně COVID-19

Reverend Kristen Michaelsen drží ruku zesnulého pacienta COVID-19 při telefonování s rodinným příslušníkem pacienta v zdravotním středisku Providence Holy Cross v oddělení Mission Hills v Los Angeles 9. ledna 2021. Foto Jae C. Hong / AP

Plicní lékař z Michiganu líčil interakce s osmi pacienty, kteří byli vážně nemocní s COVID-19, přičemž ignoroval realitu viru v Sdílení na Facebooku.

Pátek, Dr. Matthew Tronskyřekl ředitel jednotky paliativní péče v Beaumont Health Network Hospital v Troy, Michigan Washington Post Šest z těchto osmi pacientů od té doby zemřelo.

V příspěvku 11. září na Facebooku Transke uvedl, že někteří pacienti popřeli, že by měli virus, a požadovali neověřená a neschválená ošetření, jako je ivermektin nebo HydroxychlorochinNebo jsem dokonce řekl: „Raději zemřu, než se nechat očkovat“.

Nemluvě o hněvu, který lidé vůči doktorům cítí [and] Transkei píše, že sestry, které opravdu dělají maximum – a které poskytují výjimečně vynikající péči. “Odpověď samozřejmě byla, že byli očkováni – ale nebyli a nyní jsou naštvaní na lékařskou komunitu za to, že selhali. Počty rostou. Nechte se očkovat.”

Transke deníku řekl, že odhaduje, že 90% pacientů, které ošetřuje, není imunizována. Řekl, že on i další zdravotničtí pracovníci jsou zdrceni a obzvláště smutní z počtu pacientů, kteří během pandemie zemřeli na COVID-19.

„Jsme fyzicky unavení fyzicky, včetně mě, a jsme také emocionálně vyčerpaní,” řekl Troonsky deníku. „… Myslím, že neuběhne týden, když nevidím nikoho umírat.”

Několik studií ukázalo, že někde mezi 20% ke mě 30% zdravotnických pracovníků zvažujících odchod z povolání z důvodu syndromu vyhoření, CNBC zmíněno.

Troonsky uvedl, že zatímco prosincové zavedení vakcín proti COVID-19 mu dávalo naději, že se situace zlepší, posunulo se to s rozšířením variabilní delty a opětovným nárůstem případů, většinou mezi neočkovanými.

READ  Proč mají některé žáby zuby?

Zatímco někteří neočkovaní pacienti říkají, že litují, že nedostali své vakcíny, jiní trvají na jejich výběru, dokonce i na smrtelné posteli, řekl deníku.

Podle údajů z dosud bylo 55,3% celé americké populace očkováno proti COVID-19 Centra pro nemoci a prevenci.

Zatímco asi 64,3% populace má alespoň jeden výstřel, stále existuje asi 70 milionů způsobilých Američanů, kteří nebyli očkováni.

Platí cenu a jsou na nás naštvaní, “řekl Troonsky deníku.

Další dva pacienti, které Trounsky napsal, jsou stále v kritickém stavu.

Přečtěte si původní článek na zájem o obchod

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *