Michael Mosley: Během pátrání po zmizelé televizní moderátorce je nalezeno tělo

Michael Mosley: Během pátrání po zmizelé televizní moderátorce je nalezeno tělo

ATHÉNY (AP) – V neděli ráno bylo na řeckém ostrově nalezeno tělo pohřešovaného britského televizního moderátora Michaela Mosleyho, uvedla policie. Policejní mluvčí, který kvůli probíhajícímu vyšetřování zůstal v anonymitě, uvedl, že tělo bylo nalezeno na skalnatém pobřeží soukromým člunem a že ještě nebyla provedena formální identifikace.

Mosley zmizet Na ostrově Symi ve středu odpoledne po procházce.

Starosta ostrova Lefteris Papakaldoukas agentuře AP řekl, že byl na lodi se zástupci médií, když krátce po 10. hodině spatřili tělo asi 20 metrů nad pláží Agia Marina. Řekl.

Starosta města řekl, že tělo spadlo ze strmého svahu a zastavilo se u plotu, obličejem nahoru, s několika kameny na vrcholu. Antonis Mistologlou, kameraman státní televize ERT, který byl také na lodi, řekl, že tělo neslo v jedné ruce koženou tašku.

Mosley, 67, je v Británii známý svými pravidelnými vystoupeními v televizi a rádiu a sloupky v novinách Daily Mail. Mimo Spojené království je nejlépe známý svou knihou The Fast Diet z roku 2013, kterou napsal spolu s novinářkou Mimi Spencer. Kniha navrhla takzvanou „dietu 5:2“, která slibovala, že lidem pomůže rychle zhubnout snížením příjmu kalorií dva dny v týdnu, zatímco zbývajících pět dní jedí zdravě.

Následně zavedl program rychlého hubnutí a produkoval řadu filmů o dietě a cvičení.

Mosley často tlačil své tělo na limity, aby viděl účinky své stravy, a také žil šest týdnů s tasemnicí ve střevech v dokumentu BBC „Infested! Living with Parasites.“

Mosley má čtyři děti se svou ženou Claire Bailey Mosley, která je také lékařkou, autorkou a publicistkou o zdraví.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *