Mezinárodní možnosti WFH pro automobilové profesionály

GlobalAutoIndustry.com nejnovější zvukový rozhovor ‚Mezinárodní možnosti WFH pro automobilové profesionályAllen C. Koski, prezident Insured Nomads, přední pojišťovací společnosti v oblasti globálních výhod. Koski byl dříve senior viceprezidentem ve společnosti United Healthcare Global a předtím pomáhal při růstu a rozvoji Cigna Global v rolích od prodeje po prodej vedení lidí.

Koski diskutuje o následujících otázkách ve 13minutovém audio rozhovoru:

  • Co jste s příchodem vakcín slyšeli o „očkovacích pasech?“
  • Jaké rané trendy vidíte u vzdálených pracovníků o stavu jejich zaměstnanců? Podporují společnosti v postkonovské éře nepřetržitou práci na dálku?
  • Co přesně je vízum Digital Nomad? Proč je to důležitý vývoj?
  • Jak se změnil dodavatelský řetězec zaměstnanců v důsledku pandemie? Jaká je budoucnost globálního obchodu?
  • Komunikují nyní zaměstnanci a pracovníci po pandemii odlišně?

O Allenovi C. Koski, šéfovi pojištěného cestovatele

Koski se již více než 30 let aktivně podílí na vývoji a podpoře plánů cestování v oblasti mezinárodní zdravotní péče, globálního zdraví, zubního lékařství, zdravotního postižení a lékařství pro nadnárodní zaměstnavatele, od Fortune 100 po rozvíjející se nadnárodní společnosti. Setkal se se skupinami, které zahrnují mezinárodní zaměstnance, vedoucí pracovníky, místní občany a poskytovatele lékařských služeb s cestami do více než 75 zemí včetně Číny, Indie, Turecka, Chile, Kuvajtu, Saúdské Arábie a České republiky. Radí a radí v globálních iniciativách přizpůsobených pracovní síle, cílům a rozpočtu zaměstnavatele.

Koski je přednášejícím na IFEBP Global Certificate Series, kde každoročně prezentuje „Srovnávací systémy zdravotní péče“ a „Základy programů globálních výhod“. Vystudoval Drew University a získal stipendium CEBS na ISCEBS. Napsal řadu článků, zejména „Kultura, infrastruktura a mezinárodní poskytování zdravotních výhod“ v časopise Benefits Quarterly; „Výhody diaspory měnící se globální ekonomiky“ v oblasti výhod a kompenzačních řešení; „Kritické případy – nalezení vhodné zdravotní péče v Číně“ v Mobility. Jeho nejnovější prací je „Implikace mezinárodního upisování lékařského pojištění“ v News Briefs na základě prezentace pro ISCEBS Symposium.

READ  Nejlepší peněženkové obaly na iPhone 14 v roce 2023

Koski byl senior viceprezidentem United Healthcare Global a předtím pomáhal při růstu a rozvoji Cigna Global na pozicích od prodeje po vedoucí prodeje. Před těmito rolemi pracoval Allen jako zástupce účtu v Mezinárodním oddělení cestovního pojištění v New Yorku; Asistent a harmonogram pro amerického kongresmana v New Haven v Connecticutu. Byl členem představenstva Národní rady pro zahraniční obchod (NFTC), nejstaršího obchodního sdružení, které prosazuje otevřený systém mezinárodního obchodu založený na pravidlech.

Pojištěni nomádi jsou přední pojišťovací společností v oblasti globálních výhod a nabízejí celou řadu řešení mobilního pojištění po celém světě, včetně mezinárodního zdravotního, životního, invalidního a cestovního pojištění. Jedinečná poloha s inovativní technologií umožňuje snadný a efektivní zákaznický zážitek. Poskytujeme služby klientům po celém světě s mnoha body služeb zákazníkům a správu flexibilní a agilní organizace se strategickými partnery po celém světě.

klikněte zde Poslechnout si zvukový rozhovor.

O webu GlobalAutoIndustry.com

GlobalAutoIndustry.com Je předním globálním zdrojem business intelligence v automobilovém průmyslu a propojuje výrobce automobilů a dodavatele z celého světa se zdroji potřebnými pro efektivní celosvětové podnikání. Prostřednictvím webu www.GlobalAutoIndustry.comVedoucí pracovníci v automobilovém průmyslu mohou najít postřehy, řešení a strategie zaměřené na podnikání na nejlepších světových trzích s automobily. Společnost nabízí týdenní zvukové rozhovory a elektronické zpravodaje, které řeší mezinárodní obchodní a provozní výzvy důležité pro profesionály v oboru. Zvukové rozhovory jsou k dispozici více než 1 000 000 profesionálům v automobilovém průmyslu po celém světě, včetně společných rozhovorů společností WardsAuto, aftermarketNews, ETAuto (The Economic Times of India), TU Automotive, MEXICONOW, BORDERNOW a HORSEPOWER.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *