Metal Gear Solid 3 Remake je exkluzivitou pro PS5 a může být oznámen na PlayStation Showcase

podle
William D’Angelo
Publikováno před 5 hodinami / 3 282 zhlédnutí 4

A předělat z Metal Gear Solid 3: Snake Eater Už dva roky se o tom šušká a objevila se nová fáma o nové verzi.

Nick Baker, spoluzakladatel XboxEra Na XboxEra podcast Tvrdí, že slyšel Metal Gear Solid 3 Remake může být oznámen na příští PlayStation Show a bude to nadcházející verze Play Station 5 exkluzivní.

Jez Corden, šéfredaktor pro Windows Central, potvrdil Bakerovo prohlášení a řekl, že „něco podobného slyšel“. kovová převodovka Exkluzivně pro PlayStation. Tvrdí také, že Sony uzavřela dohodu s Konami Tichý kopecA kovová převodovkaa možná i nové Castlevania. „

Remake potvrzeno tichý kopec 2 Jedná se o exkluzivní konzoli PlayStation 5, která vychází také na PC. Půjde o exkluzivní konzoli PS5 po dobu 12 měsíců.

Před Summer Game Festem, který je naplánován na 8. června, se hovořilo o představení PlayStation.

Jako vždy je třeba to brát s rezervou, dokud nebude učiněno oficiální oznámení.


vášnivý hráč pro život, William D’Angelo Poprvé byl představen VGChartz v roce 2007. Po letech podpory webu byl v roce 2010 přiveden jako junior analytik, v roce 2012 se vypracoval na vedoucího analytika a v roce 2017 převzal hodnocení hardwaru. Rozšířil svou angažovanost v herní komunitu tím, že produkuje obsah sám kanál YouTube A Twitch kanál. Můžete kontaktovat autora na Twitteru @tweet.

Další články

READ  FRONT MISSION 1st: Limited Edition Physical Remake vychází letos na jaře v Evropě, léto v Severní Americe

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *