Město jmenuje českého představitele, vedoucího středoevropského klastru

Citi oznámila, že od 1. září bude britský národní Munir Nunci jmenován vedoucím středoevropského klastru republiky Chetty a městským zemským úředníkem (CCO). Kevin A., který odešel do důchodu v srpnu. Bude odpovědný za vlastnictví města Bulharska, České republiky, Maďarska, Rumunska, Slovenska a 11 zemí, které nejsou v klastru.

Jako regulovaný český generální ředitel získal Munir Michaela Nebeského, který oznámil svůj záměr využívat nové kariérní příležitosti. Munir je v současné době asijsko -pacifickým regionálním předsedou globálního podvýboru pro bankovnictví, kapitálové trhy a poradenské podnikání Citibank v Singapuru. Dříve pracoval v různých národních a regionálních rolích podnikového bankovnictví, produktového managementu a správy právnických firem na mezinárodní úrovni v Asii, Evropě a Africe.

Před Citi pracoval Munir pro Unicredit v celé střední Evropě, aby podpořil její expanzní fázi. Svou kariéru zahájil jako výkonný partner města v Keni.

Christine Braden, prezidentka Clusteru Evropy, v komentáři ke jmenování uvedla: „Jsem ráda, že mohu Munir Nanji přivítat zpět ve střední Evropě, která je pro město důležitým seskupením. Munir přináší 30 let mezinárodních bankovních zkušeností některým z našich největších podniků a spravuje klíčové zákaznické segmenty v Asii a EMEA. Pod jeho vedením bude město i nadále přispívat k ekonomickému růstu a rozvoji těchto životně důležitých trhů

Podpořte budapešťský obchodní deník

Udělat časopis hodný jména je drahá záležitost. 27 let vám obchodní zprávy ve spolupráci s vydavateli, redaktory a reportéry Budapest Business Journal poskytovaly spolehlivé informace, pravdu, přesnost a beze strachu a laskavosti.

Novinové společnosti po celém světě bojovaly s hledáním obchodního modelu, který by jim umožňoval nadále vynikat, aniž by byl ohrožen jejich výkon. V poslední době někteří lidé testovali myšlenku zapojení svých nejdůležitějších partnerů, svých čtenářů.

Stejnou příležitost chceme nabídnout i našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli zajistit kvalitní obchodní deník, který potřebujete. Stiskněte naše tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, jak často a jak často nám budete své příspěvky posílat.

READ  Premiérový večer v České republice

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.