Měnící se příznaky Omikronu: Vzácné příznaky COVID se vracejí s omikronem

Zprávy ze Spojeného království naznačují, že a Běžné příznaky COVID-19 zpět na omikronové proměnné – mozková mlha.

Denní expres – Britský zpravodajský server – Nedávno bylo oznámeno, že pacienti COVID-19 hlásili „mozkovou mlhu“ jako jeden ze svých příznaků v aplikaci ZOE COVID Study, která zaznamenává a analyzuje příznaky hlášené pacienty.

  • „Jedním z nejneobvyklejších – ale nejčastějších – příznaků omikronu je to, čemu se říká mozková mlha, Denní expres zprávy.

mozková mlha Už nějakou dobu je to poměrně vzácný příznak COVID-19. Ve skutečnosti se zprávy o mozkové mlze objevily v říjnu 2020, v prvním roce epidemie, jak jsem psal pro Deseret News. Ale není to často hlášeno jako jeden z častějších příznaků, mezi které patří horečka, zimnice, dušnost, kašel a bolesti těla.

Doktor. Shruti Agnihotri, neurolog z University of Alabama Birmingham, řekl ABC 33/40 Mozková mlha je často spojena se silnými bolestmi hlavy a ztrátou paměti.

  • „Často se tito pacienti mohou zotavit z počáteční horečky a příznaků dušnosti a nadále mít silné bolesti hlavy a často mají tendenci si stěžovat na amnézii, která je často označována jako mozková mlha.“

Řekla, že mozková mlha může připomínat otřes mozku.

  • „Pacienti často popisují potíže s pozorností, soustředěním a necítí se dobře, ne tak vážně, jak by se jinak cítili. Tyto příznaky někdy vidíme v mnoha jiných případech, během otřesu mozku, a také je vidíme po různých jiných infekcích,“ Agnihotri Sdělit ABC 33/40.

Symptomy se nyní objevily u omikronové varianty a jsou dalším důkazem toho, jak omikronová varianta ovlivňuje lidi, kteří se pohybují vpřed.

READ  Proč vědci strávili roky mapováním mozku tohoto tvora?

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.