Melichová obdržela nabídku At-Large na Ann Arbor Regional

Norfolk, Virginie – Velký Jana Milichová Ženský golfový tým Old Dominion obdržel veřejnou nabídku na NCAA Ann Arbor Regional, oznámila NCAA dnes odpoledne. Nasazená jednička v oboru Milichová bude závodit na golfovém hřišti University of Michigan 9. až 11. května.

„Jana má úžasnou kariéru v ODU, pravděpodobně nejlepší vůbec,“ hlavní trenér Mallory King Ona řekla. „Přepsala knihy rekordů a nastavila nový standard excelence pro náš program. Bylo by vhodné, aby si zahrála pouze na turnaji NCAA a pak postoupila do finále. Rozhodně na to má správnou hru. Absolvovala v sobotu ráno ze Strom Business School a pak zamíříme přímo na letiště.“ cestovat do Ann Arbor.

Melichová je na 75. místě ve státě podle Golfstatu a vede Kings s průměrem 72,20 úderů v letošní sezóně. Letos má osm umístění v první desítce, z toho pětkrát druhé místo a pár druhých míst. Milichová odehrála 16 ze svých 30 kol za par nebo lepší a sedm v 60. letech. Česká republika, domácí Bekovice, překonala 18jamkový rekord v říjnu ve finále na 65 na Evie Odom Invitational.

Melichová skončila třetí na konferenčním turnaji USA – její třetí Top 10 na mistrovství Střední Jižní Ameriky na tolik pokusů. Umístěním v první pětce se také již druhým rokem dočkala týmové pocty na všech turnajích.

Výběr Melichové znamená, že Kings budou mít zastoupení v NCAA počtvrté na tolika turnajích. Leah Unosato Velká nabídka minulé sezóny, ODU obdržela týmové nabídky v letech 2018 a 2019. Vydání NCAA Championship 2020 bylo zrušeno kvůli pandemii COVID-19. Milichová byla členkou týmu, který soutěžil na 2019 Cle Elum Regional. Zahrála 10 na 226 a ukončila nerozhodný výsledek na 57. místě.

READ  Naomi Ósakaová vypadla z prvního kola French Open, Swatik vyhrál 29. místo v řadě

NCAA Regionals se hrají na šesti místech, přičemž každý region hostí 12 týmů a šest jednotlivců. Čtyři nejlepší týmy a dva nejlepší nepostupující se kvalifikují do turnaje, který se koná 20. až 25. května v Grayhawk Golf Club ve Scottsdale v Arizoně.

„UM golf je jedním z nejnáročnějších z 10 nejlepších golfových hřišť a bude Janě připomínat hřiště doma,“ řekl Keane. „Na tomto hřišti se bude cítit velmi pohodlně a bude moci těžit z mnoha zkušeností z dobrého hraní v této části země.“

Oblastní pole Ann Arbor
rozdíl

1. Stát San Jose
2. Virginie
3. Michigan
4. Arkansas
5. UCF
6. Virginia Tech
7. Severní Karolína
8. Washington
9. Ohio
10. Pepperdine
11. Xavier
12. Auckland

samostatně
1. Jana MilichováODU

2. Eye of Donegan, Indiana
3. Chloe Schiavone, Notre Dame
4. Ragnhildur Kristinsdottir, východní Kentucky
5. Jasmine Lee, Severní Illinois
6. Catherine Lemke, Creighton

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.