McConnell vzácně chválí odpověď Bidenovy administrativy na myanmarský puč

Vedoucí menšiny v Senátu Mitch McConnellAddison (Mitchell) Mitchell McConnell Schumer hlasuje o návrhu zákona o výboru 6. ledna Senátoři se snaží zachránit výbor 6. ledna Republikánští vůdci čelí novým výzvám k přípravě Greena více Republika Kentucky vzdala ve středu vzácnou poctu Bidenově správě za reakci na vojenský puč v Myanmaru.

McConnell, který v uplynulých letech intenzivně hovořil se svrženou vůdkyní Aun Schan Su Ťij, prosazuje kroky Bílého domu a ministerstva zahraničí proti puči, včetně uvalení sankcí na společnosti, které podporují vládnoucí juntu a požadují lidská práva. Zneužívání.

„Byl jsem v úzkém kontaktu s Bidenovou administrativou v Barmě a diskutoval jsem o tom, jak nejlépe podpořit opozici junty, když se postavím novým cíleným sankcím a zákazům vývozních licencí pro stávky na vůdce vojenského puče, kde mě to bolí: v peněžence. hypotetická diskuse pořádaná konzervativní Heritage Foundation, povzbudili jste mě, „řekl McConnell. Rychlá reakce vedení.

Nyní je junta uvedena vedle systémů, jako jsou systémy v Číně, Rusku, Íránu, Severní Koreji, Venezuele, na Kubě a v Sýrii, a podléhá přísnějším vojenským kontrolám koncových uživatelů. USA určily nejvýznamnější generály a holdingové společnosti ve vojenské radě, aby vydaly přísnější zákazy. “

Chvála přichází jako McConnellova Prezident BidenJoe Biden Američan zadržený v Rusku uzavřel smlouvy s COVID-19 poté, co vakcína odmítla Biden hájí vzdání se sankcí proti snaze Nord Stream Senators zachránit provizi 6. ledna Více Zjistili, že jsou v rozporu s množstvím problémů, včetně infrastruktury, potřeby provize, která by studovala povstání 6. ledna a dalších.

Pozice McConnella jako dlouholetého obhájce demokracie v Myanmaru, známá také jako Barma, je však v úzkém souladu s názory Bílého domu Biden.

Bidenova vláda opakovaně kritizovala puč z 1. února, který sesadil Su Ťij a v zemi uvalil tvrdou vojenskou vládu.

READ  Jacinda Ardern se izoluje, protože na Novém Zélandu přibývá případů Covid

Více než 4300 lidí Podle Sdružení pro pomoc politickým vězňům byli v Myanmaru zatčeni, obviněni nebo odsouzeni a juntou bylo od převratu zabito více než 825 lidí.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.