Matthews se s 500 body stává nejrychlejším hráčem v historii Leafs

Ačkoli to bylo jemné a neokázalé, Auston Matthews poskytl určitý význam javorové listy Datum franšízy je úterý večer.

S spoluviník William NylanderByl to 22. gól sezóny proti Blues. Matthews se stal nejrychlejším hráčem Maple Leafs, který kdy dosáhl 500 bodů, dokázal to v pouhých 445 zápasech kariéry a dosáhl toho výkonu o 50 zápasů rychleji než legendy franšízy Mats Sundin a Rick Fife.

Matthewsův výjimečný moment, jeho 25. asistence a 43. bod v sezóně, přišel díky šťastnému odrazu od brusle, který ho nějak nakonec našel. Michael Buntingkterý otočil Nylandera, aby přivedl Leafs do jednoho.

Historický Matthews mu také pomohl dostat se do exkluzivní společnosti mezi jeho současníky, protože se stal pátým nejrychlejším aktivním hráčem, který získal 500 bodů. Sidney Crosby A Connor McDavid (369 zápasů), Alex Ovečkin (373 zápasů) f Jevgenij Malkin (413 her) jako jediní aktivní hráči, kteří dosáhli hranice 500 v méně než 500 hrách. Týmový kolega Mitch Marner – který v 464 zápasech v úterním zápase s Blues získal 497 bodů za kariéru – se jistě stane dalším velkým hitem tohoto exkluzivního klubu.

Matthews chytil 501. místo mnohem sofistikovanějším způsobem než Matthews později ve druhém framu, obsahujícím kutálející se puk a Natržení jednoho ramene Brankář Blues Jordan Bennington za svůj 19. gól v sezóně, kdy srazil Leafs do jedné sítě.

Více od Yahoo Sports

READ  Český hráč zatčený bojuje s Djokovičem, aby mohl hrát na Australian Open, jak uvádí smlouva s českým hráčem | tenisové novinky

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *