Mary Alice Cervinka 23. ledna 1927 – 5. března 2022 | rodinný nekrolog

Mary Alice Cervinca (95) z Kolumbie zemřela v sobotu 5. března 2022 ve 22:32 v nemocničním centru v Bonnu. Narozena 23. ledna 1927 v Seymour, Iowa, byla nejmladší z pěti dcer zesnulého Glenna a Cala Rose (Henderson) Riggsových.

Mary vystudovala Seymour High School v Seymour, Iowa. Vystudovala Iowa Methodist School of Nursing a také navštěvovala University of Missouri.

Za Freda Cervinku se provdala 31. prosince 1949 v Seymour v Iowě.

Mariina kariéra zahrnovala lékařské kódování. Byla zdravotní sestrou v Cancer Research Center, Noyes Hospital, University of Missouri Hospital a University of Missouri Student Health. Byla ředitelkou studentského zdraví na Columbia College. Byla viceprezidentkou rodinné společnosti Heart of Missouri Enterprises, Inc. Zastávala pozici vedoucí kanceláře.

S Fredem cestovali po celých USA a v roce 1996 strávili 5 týdnů v České republice. Mary byla žena velké víry! Vyjadřovala lásku prostřednictvím laskavosti, soucitu a jídla. Krása se nachází v přírodě, rodině a přátelích. Ona i její církevní rodina Lenoira Woodse zbožňovali. Vášnivě se věnovala Iowa State University a University of Missouri Athletic. Ráda četla, ale ze všeho nejraději trávila čas se svými vnoučaty a pravnoučaty. Udělala své rodině spoustu radosti! Ještě před šesti měsíci učila jedno ze svých vnoučat hrát na klavír.

Mary odchází, aby uctila památku své dcery Caroline (David) Richardsonové z Castle Pines, Colorado; sestra Irma Hansinger z Orange, Kalifornie; snacha Darlene Cervinka ze Stillwell, Kansas; Vnoučata: Eric (Erin) Plessman, Kristi (Matthew) Short, April (Peter) Bridgewood; 6 pravnoučat, mnoho sestřenic, neteří a synovců.

Před ní zemřel její milující manžel Fred Červenka a její rodiče a syn Fred Mitchell; Sestry: Eleanor Holder McKinnan, Lila Neday a Lucille Patterson.

Pamětní dary na její počest mohou být poskytnuty Olivet Christian Church, 1991 S. Olivet Road, Columbia, Missouri 65201 nebo Lenoir Benevolent Care Fund, c/o Ron Freiburghaus, 3710 Lenoir Street, Columbia, Missouri 65201.

Ujednání v rámci pohřební služby a krematoria Parker-Millard, 12 E. Ash St., Columbia, MO 65203 (573) 449-4153. Soustrast lze zanechat rodině online na adrese www.parkermillard.com

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *