Mario + Rapids Sparks of Hope jsou stále na cestě pro edici 2022

Foto: Nintendo, Ubisoft

V červenci loňského roku Ubisoft a Nintendo odhalily Mario + Rapids jiskří naděje – Pokračování tahové edice Tactical Switch z roku 2017 Boj o království Mario + Rapids.

naposledy jsme slyšeli, Zápas byl „přichází v roce 2022“.A vypadá to, že je stále na správné cestě. V nejnovější zprávě o výdělcích francouzské společnosti je Sparks of Hope zmíněna v její sestavě pro aktuální fiskální rok končící 31. března 2023.

Bude vydán spolu s hrami jako Avatar: Frontiers of Pandora A kosti lebky Jak vysvětlila oficiální zpráva (prostřednictvím Stephena Totila z Axios):

„V letech 2022-23 se snažíme vrátit k podstatnému růstu jádra. Bude to poháněno především řadou prémiových her, včetně Avatar: Frontiers of Pandora™ a Mario + Rabbids®: Sparks of Hope a Skull & Bones®, as a další vzrušující adresy. Tento růst bude také těžit z našich bezplatných verzí, zejména těch, které jsou založeny na našich největších IP adresách.“

V poněkud souvisejících novinkách také Ubisoft oznámil, že nabídne své Čínská exkluzivní hra Rabbids na západ.

Chcete hrát hru Sparks of Hope někdy v roce 2022? Zanechte komentář níže.

READ  Dragon Quest Creator vydává vzrušující reklamy k 35. výročí

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.