Mario + Rabbids Sparks of Hope vývojář V seznamu postav je Yoshi odříznut

Mario + Rabbids Sparks of Hope vývojář V seznamu postav je Yoshi odříznut

Mario + Rapids jiskří naděje Producent Xavier Manzanares se vyjádřil k postavám hry a rozhodnutí vynechat Yoshiho.

Mario, Peach a Luigi lze hrát stejně jako v Mario + Rabbids Kingdom Battle. Yoshi však chybí a Manzanares se vyjádřil k tomu, jak byl seznam nakonec nastaven.

Manzanares během rozhovoru s Nintendo Everything sdílel následující:

„Když jsme začali přemýšlet o týmu a šampionech, nechtěli jsme hledat: ‚Dobře, už jsme to udělali, takže musíme udělat to samé znovu‘ a snažit se zlepšit to, co jsme měli v Kingdom Battle. Platí to i pro šampiony.

Brzy jsme se rozhodli jít na Devítku šampionů. Nevěděli jsme přesně které, ani jsme nechtěli vybrat ty v Kingdom Battle, protože to je norma. Protože to není přímé pokračování, mluvili jsme a dnes si stále myslíme, že hráči budou mít větší zájem a pomyslí si: „No, volba, kterou udělali pro hrdiny a co do hry vložili, dává smysl kvůli lidem, které to zajímá.“ a to, co dělají v bitvě, je skvělé a synergie jsou tak skvělé.“

Takže ano, otevřeli jsme svou mysl. Tehdy jsme začali vytvářet tuto postavu s názvem Edge. Nebudu moci mluvit více o její minulosti a o tom, co v příběhu dělá, protože by byl právě teď tak rozmazlený, ale totéž platí pro Rapid Rosalina. Když jsme pak mluvili o Bowserovi, mysleli jsme si, že by to bylo skvělé.

Šlo o to zajistit, aby každý z nich pasoval na klíčovou osobu z hlediska strategie a taktiky v bitvě, a proto jsme u devíti hrdinů zvolili tato rozhodnutí. Za poslední rok jsme četli spoustu věcí z hlediska očekávání, kdo budou hrdinové, kdo to bude, a když jsme viděli reakci na Rabbid Rosalina, byli jsme tak rádi, že jsme viděli spousta příspěvků o této postavě. S výběrem jsme byli spokojeni.“

Kromě Maria, Peach a Luigiho jsou jejich Rabbid skiny také od Mario + Rabbids Sparks of Home. Novými přírůstky jsou tentokrát Bowser, Rabbid Rosalina a tajemný Edge.

READ  Sdílení Google Drive a YouTube se v červenci změní

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *