Margaret Elizabeth Butler | Zprávy, sport, práce

Margaret Elizabeth Butler

Margaret Elizabeth Butlerová zemřela pokojně ve svém domě v Panama City Beach 31. října 2021 po statečném boji s nemocí. Margaret, nejmladší z dětí Franka a Mary Butlerových, zbyly sestry Judy Taylor (Gary), Kathy Houlihan (John), Sarah Maumee (Jackson) a bratr F. Joseph Butler (Lynn). Její sestra Teri Hindman (Tom) zemřela v roce 1999. Během její nedávné nemoci se o ni starala její milující neteř Emily Hindman.

Margaret žila dobrodružný a naplňující život. Narodila se v Parkersburgu ve Virginii 19. února 1962 a absolvovala v Parkersburgu. Střední škola. Marguerite také žila se svou rodinou v Bruselu v Belgii; a nezávisle ve Wichitě, KS; Richardson, TX; Pláž Santa Rosa, Florida; Oslava, Florida. Margaret, absolventka Texas Women’s University, má za sebou různorodou kariéru jako umělkyně, návrhářka a online maloobchodní a obchodní manažerka. Zúčastnila se 13 misijních cest s ministerstvy Východu a Západu do Ruska, Španělska a České republiky. Ale scénická dálnice 30A na Floridě byla jejím nejšťastnějším místem.

Pro Margaret bylo jedenáct neteří, třináct neteří a třináct neteří velmi důležitých a ona je pro ně. Bylo bezpočet jejích přátel, jak osobně, tak duchovně, kteří ji podporovali v jejích posledních dnech.

Na počest Margaret se bude konat zvláštní pohřeb a její život bude oslaven 10. prosince 2021. Soustrast rodině můžete zasílat na [email protected]

Pohřeb je uspořádán prostřednictvím Heritage Burial House (850-785-1316).

READ  Váš průvodce na příští týden

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.