Manchester United má zájem o útočníka Říma Tammyho Abrahama | Zprávy dopravního centra

Manchester United má zájem o útočníka Říma Tammyho Abrahama |  Zprávy dopravního centra

Všechny zprávy a fámy přenášené z nedělních novin…

The Daily Mirror

Manchester United má zájem přivést římského útočníka Tammyho Abrahama zpět do Premier League, ale obává se, že jeho naděje zmaří klauzule o zpětném odkupu bývalého klubu Chelsea.

obrázek:
Tammy Abraham z Říma, vlevo, slaví po vstřelení gólu

slunce

Reading byl varován, že nemá šanci uniknout šestibodovému odpočtu uloženému v této sezóně, který by je mohl zatáhnout do boje o sestup z mistrovství.

13letý syn Wayna Rooneyho vidí, že bude v příštích 10 letech hrát za Manchester United v Premier League. V současné době je v systému akademie klubu po podpisu v roce 2020.

Šéfové West Hamu se odmítají podvolit tlaku davu, aby odvolal Davida Moyese z postu manažera klubu Premier League, kterému hrozí sestupem.

Newcastle United plánují letní přestup za obránce Southamptonu Mohameda Salisu a doufají, že se jim podaří získat kolem 15 milionů liber.

Český miliardář Daniel Krytinski má prý zájem o koupi akcií klubu spolumajitele West Hamu Davida Golda, aby se stal majoritním akcionářem.

denní výraz

Micah Richards přestoupil do Manchesteru United křídelníka Anthonyho kvůli jeho neochotě bránit Liverpool – tvrdil, že Red Devils hráli část hry s 10 muži kvůli kontroverznímu postavení brazilského útočníka.

Pro snadno dostupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

Roy Keane věří, že hráči Manchesteru United byli uneseni a sdílí svůj názor na to, jak se vypořádat s extra zájmem.

Bývalý záložník Liverpoolu Danny Murphy věří, že Jurgen Klopp by měl v letním přestupovém období přepracovat celý svůj kádr se šesti odcházejícími hráči a spoustou nových příchozích.

denní pošta

Řada klubů Premier League je stále více frustrovaná množstvím poct a propagace, o kterou jsou žádány.

READ  🚨 Portugalsko si zajistilo pozdní výhru nad smolařskou Českou republikou

Největší náznak toho, že uchazeči o Manchester United nedosáhli ocenění Glazers, pochází ze skutečnosti, že nebyli exkluzivní s jedním z těch, kteří se podíleli na procesu.

Analytik Major League Soccer Taylor Twellman věří, že Lionel Messi bude mít stejný vliv jako Pele na fotbal ve Spojených státech, pokud se útočník Paris Saint-Germain rozhodne opustit Evropu a zamíří přes Atlantik.

Premier League zareagovala zuřivě poté, co zákonodárci IFAB odmítli jejich poslední pokus o ujednání dočasných náhrad kvůli otřesům mozku v příští sezóně.

Oxford United se chystá oslovit Charltona, aby se manažer Dean Holden stal náhradou Carla Robinsona. Holdenova současná smlouva v The Valley vyprší letos v létě.

Milán je připraven v létě přejít na záložníka Chelsea Rubena Loftuse-Cheeka a zprávy z Itálie naznačují, že věří, že bude k dispozici za přibližně 22 milionů liber.

West Ham nemá v úmyslu vyhodit Davida Moyese navzdory tomu, že klub v Brightonu vykuchal 4:0.

Pro snadno dostupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

ZDARMA KE SHLÉDNUTÍ: Nejdůležitější momenty ze zápasu Premier League mezi Brightonem a West Hamem.

Fanoušci West Bromwich Albion tento týden eskalují své protesty proti majoritnímu akcionáři Hawthorns Guochuan Lai.

The Daily Telegraph

Marcus Smith a George Ford se tento týden utkají v tréninku o místo v anglické sestavě, kde se příští sobotu utkají s Francií v rozhodujícím zápase Six Nations.

Denní hvězda

Scott Parker bohužel přiznal, že je na pokraji vyhození po pouhých třech měsících ve vedení belgického klubu Bruggy.

časy

Paceman Mark Wood neočekává, že bude hrát více než tři Ashes Testy, když se Austrálie letos v létě škrábe na hřiště v Anglii a říká, že byl „talentovaný, rozbitý, unavený“ poté, co hrál ve čtyřech testech během poslední série.

READ  Prodloužení smlouvy s trenérem České republiky Silhavo | Sportovní

Denní deník

Bývalý manažer Sheffield United Chris Wilder učinil svou nabídku Aberdeenu, když se ucházel o to, aby se stal příštím manažerem v Pittodrie.

Fotbalový ředitel Lyonu Vincent Bonsu přiznal, že klub cítí „hluboce líto“ nad 30 miliony liber, které utratili za podepsání Moussy Dembeleho z Celticu, protože se připravují, že ho ztratí pro nic za nic, až mu v létě vyprší smlouva.

Skotské slunce

Kapitán Aberdeenu Graeme Cheney prosil fanoušky, aby přestali házet rakety – dříve, než znamenají katastrofu.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *