Malta bude platit cestujícím za pobyt v hotelu kompenzovat ztráty způsobené koronaviry

Tento Středomořský ostrov Platí to cestujícím na dovolené.

Malta, středomořský ostrov jižně od Sicílie, zaplatí cestujícím, kteří si rezervují pětihvězdičkový hotel, více než 100 $ za rezervaci – pobídka ke stylové dovolené a přispění k ekonomice pohostinství po uzavření COVID-19. Podle Úřadu pro cestovní ruch.

Malta, středomořský ostrov jižně od Sicílie, zaplatí cestujícím, kteří si rezervují pětihvězdičkový hotel, výše 100 $ za rezervaci. (IStock)

Podle Maltského úřadu pro cestovní ruch budou moci hosté, kteří si rezervují pobyty v hotelech nižší třídy, dostat zaplaceno. Rezervace čtyřhvězdičkového hotelu vás dostane kolem 90 $; Bude vyplacena tříhvězdičková hotelová rezervace Téměř 60 dolarů. Pětihvězdičkové ubytování však zaplatí nejvíce peněz, zatímco hosté vracejí téměř 119 $.

A pokud to nebylo dostatečné finanční pobídky k zvážení cesty, hotely v každé kategorii říkají, že zdvojnásobí částku, což znamená, že pokud si host zarezervuje pokoj v pětihvězdičkovém hotelu, brzy se vrátí. 238 $ za pobyt na tři noci, Podle agentury Reuters.

Sicílie prodává domy za 1 $ a platí za renovace

Řada evropských turistických destinací nabídla během pandemie propagační akce, které mají nalákat hosty a podpořit místní ekonomiky po uzamčení souvisejícím s COVID-19. The italština Vesnice Santo Stefano di Sisanio v říjnu Nabídla zaplatit až 52 022 $ Přilákat mladší obyvatele do oblasti Abruzzo na jihu Itálie Poskytlo jim to přístup k měsíčnímu grantu na tři roky a zaplatilo přibližně 23 710 $ za zahájení podnikání ve vesnici.

Kliknutím sem se přihlásíte k odběru našeho zpravodaje o životním stylu

A v lednu Historická vesnice Tronia na Sicílii pobídla kupce, aby dostali zaplaceno za to, že tam budou žít, dražením domů za 1 $ online, Web městského cestovního ruchu.

READ  Tvůrce vakcíny AstraZeneca Covid varuje, že příští pandemie by mohla být horší

Přestože turistické destinace vedené turisty propagují cestování, protože vakcíny jsou široce distribuovány, Centra pro kontrolu a prevenci nemocí je nadále vyzývají, aby necestovaly na Maltu, s tím, že mají „Velmi vysoká úroveň COVID-19“ na jejich webových stránkách.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.