Maloobchodníci stále prodávají fyzické kopie Overwatch, i když už tam není

Hráči Overwatch se obrátili na sociální média, aby se zeptali, proč se Overwatch nadále prodával maloobchodníkům, když už hru nebylo možné hrát.

Protože u/rastwalls1 je příkladem Overwatch subreddit (Dík, Hráč), prodejci stále mají v prodeji kopie Overwatch pro PS4 i Xbox One – při příležitosti za cenu 34 $ – i když hra v podstatě již neexistuje.

7 největších změn z Overwatch 2 bylo provedeno oproti originálu – nové postavy, mapy a další!

Pokud se nyní pokusíte hrát fyzickou kopii Overwatch, hra se nainstaluje, ale po spuštění se přenese do Overwatch 2, hry zdarma.

Jak zdůrazňují někteří komentátoři, legendární edice přichází s 15 skiny, které se, alespoň teoreticky, přenesou do pokračování… a vzhledem k cenovce některých prémiových skinů Blizzardu, nákup starší verze Overwatch a získání skinů tohoto způsob by mohl vyjít levněji, než je kupovat přímo. Z obchodu ve hře. jako takové u/Points PsychoInHellNe každý si však musel ponechat své legendární skiny ve sloučení Overwatch 1 a 2.

Jiní přirovnávali ke sci-fi střílečce Destiny 2 od Bungie, která také začala svůj život jako prémiová fyzická hra, než přešla na free-to-play model.

„Chybí mi Overwatch 1,“ Řekl Smutné zavěšení.

Jak bylo plánováno, Blizzard vypnul servery Overwatch 1 4. října. Okamžik, kdy byl Overwatch definitivně ukončen, můžete sledovat níže, jak je uvedeno níže Zmínil jsem se, že jsem zemřel začátkem tohoto měsícestejně jako mnoha způsoby Hráči se rozloučili svým vlastním způsobem.

„V současné podobě se Overwatch 2 cítí jako další servisní hra, kde jsou odemknutí navždy, jen proto, že se peníze musí vydělat,“ řekl Edwin. Recenze Eurogamer’s Overwatch 2. „Postavila oči na obzor, to samé staré jaro ve svém kroku, ale nejsem si jistý, jestli má kam jít.“

READ  Nový Yu-Gi-Oh! Vydána stealth hra

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.