Made in America není snadné najít ani koupit. Co teď?

Tento příběh je součástí výlet 2021„Pokrytí CNET o tlaku Bidenovy administrativy na růst americké výroby a výrobu dalších věcí ve Spojených státech.

hodně Američané mají chuť na výrobky vyrobené v Americe, ale když se pokusíte definovat, co tyto věci jsou, věci se zkomplikují. Co teď?

Jak definujeme, co se dnes vyrábí v Americe? ptá se Ian Sher, generální redaktor CNET, o kterém článek napsal Proč váš iPhone nemusí být vyroben v USA. Mnoho produktů, které tvrdí, že jsou americké výroby, se skládají ze součástí nebo vedlejších produktů z jiných zemí, a to se netýká pouze komplexních produktů, jako jsou automobily nebo elektronika. „Krém na ruce, který jsem dnes ráno použila, říká, že je vyroben v Americe, ale s dováženými přísadami,“ říká Cher.

Spotřebiče Sub-Zero a Wolfe jsou jedny z nejvíce amerických. Řada značek zařízení se vyrábí také na místní úrovni, a to i v případě korejských značek LG a Samsung, které mají v této kategorii velké možnosti.

Podskupina nula

Předpisy Federální obchodní komise upravující používání značky „Vyrobeno v USA“ Complex, američtí senátoři Mike Lee (Utahská republika) a Angus King (Imin) Návrh zákona k harmonizaci protichůdných definic napříč federálními jurisdikcemi.

Robert Rodriguez/CNET

I ilustrovaná zábava, pravděpodobně nejsilnější a nejdůležitější americký globální export, se stala sofistikovanější, než by naznačovala „hollywoodská“ značka. „Opravdu si myslíte, že Hollywood je nejvíce americký export,“ říká Abrar Al Heti, korespondent zaměstnanců CNET. „Ale spousta zemí tyto produkty přitahuje,“ Včetně Kanady, Austrálie, Německa, Jižní Afriky, Maďarska, Irska a České republiky. Zvažte kredity, až se příště budete dívat na hollywoodský film, a možná vás překvapí, že se jedná o mezinárodní koprodukci, která táhne zakázky téměř výhradně v Los Angeles, New Yorku a Atlantě.

Ian Sher a Abrar Al Hetty sdíleli mnoho poznatků o povaze a budoucnosti „Made in America“ s Brianem Cooleyem z CNET jako součást našeho shovívavého pokrytí tohoto složitého problému. Další nápady najdete v jejich videochatu.


Co teď žijete s telemedicínou 00-26-07-17-still001

Co teď Série video rozhovorů s lídry v oboru, celebritami a ovlivňovateli, které pokrývají trendy ovlivňující podnikání a spotřebitele uprostřed „nového normálu“. V našem světě vždy dojde ke změně a my tu budeme diskutovat o tom, jak se ve všem orientovat.

READ  Česká republika otevírá diplomatický úřad v Jeruzalémě, World News

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *