Maďarsko je největším producentem ředkve v Evropské unii

Nicholas Bongratz

Neděle 10. dubna 2022, 13:30

Maďarsko je největším producentem ředkviček v Evropské unii, uvedla Maďarská zemědělská komora, která v loňském roce sklidila více než 12 000 tun, což je téměř polovina celkové sklizně v EU.

Podle agroinform.hu se téměř všechny ředkvičky v Maďarsku pěstují v oblasti v provincii Hajdu Bihar na východě země.

Komora uvedla, že plodina náročná na práci poskytuje zdroj obživy „stovkám“ rodin.

Největšími exportními trhy maďarské ředkve jsou Česká republika, Německo, Polsko a Spojené království.

Ředkev pochází z Maďarska.

Podpora obchodního časopisu v Budapešti

Vyrábět lis hodný tohoto jména je nákladná záležitost. Vydavatelé, redaktoři a reportéři Budapest Business Journal se již 27 let snaží poskytovat vám úspěšné obchodní zprávy, informace, kterým můžete důvěřovat, které jsou faktické, přesné a podávané beze strachu a přízně.

Tiskové organizace po celém světě se snažily najít obchodní model, který by jim umožnil nadále vynikat, aniž by to ohrozilo jejich výkonnost. V poslední době někteří experimentovali s myšlenkou zapojit nejdůležitější zainteresovanou stranu, čtenáře.

Stejnou možnost bychom rádi nabídli i našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli poskytovat kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Klikněte na tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, v jakém množství a jak často nám budete zasílat své příspěvky.

READ  Spojené státy oficiálně spouští Úřad pro kyberprostor a digitální politiku

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.