Machday: Španělsko hostí Švýcarsko, Portugalsko Česko

Podívejte se, co se děje v evropském fotbale v sobotu:

Španělsko hostí Švýcarsko v Zaragoze a usiluje o vítězství, aby zůstalo na prvním místě ve své skupině před potenciálním střetem s Portugalskem o místo ve finále Ligy národů příští rok v červnu. Španělsko si může zajistit skupinu A2, pokud porazí Švýcarsko a Portugalsko prohraje v Praze s Českou republikou. Pokud ne, Španělsko a Portugalsko rozhodnou, který tým se kvalifikuje jako vítěz skupiny, když se v úterý střetnou v Braze. Cristiano Ronaldo a šest jeho portugalských spoluhráčů byli jeden od toho, aby vynechali další zápas proti Španělsku. Češi mají náskok jediného bodu před Švýcary, oba se snaží vyhnout sestupu na poslední místo.

Norsko, Skotsko a Izrael v čele s Erlingem Haalandem mají dobrou pozici pro postup do Ligy národů před posledním kolem zápasů v lize B, pobídnuté pěti góly Haalandu, a Norsko vede skupinu B4 se třemi body od Srbska. Norsko navštíví Slovinsko, zatímco Srbsko hostí Švédsko. Izrael vede skupinu B o pět bodů a postoupí poražením Albánie. Skotsko, které je na hostování v Irsku, vede skupinu B1 o dva body před Ukrajinou, která je venku v Arménii. Týmy, které vyhrají své skupiny, mají navíc bonus – musí být druhým nasazeným v losování skupinové fáze na Euro 2024.

Více z AP soccer: https://apnews.com/hub/soccer a https://twitter.com/AP_Sports

READ  Německo má nárok na WCup. Rusko a Chorvatsko chytily kvalifikaci | buvolí sporty

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.