Macca spouští Overwatch 2 jídla s bezplatným skinem ve hře

Macca spouští Overwatch 2 jídla s bezplatným skinem ve hře

Tento článek byl napsán ve spolupráci s Macca’s.


Je čas se připravit s Big Macem! The Všimněte si a sledujte 2 Jídla Konečně ve vaší místní Macca se třemi skvělými jídly, ze kterých si můžete vybrat!

Po letech čekání, Všimněte si a sledujte 2 Je to na nás. Pokračování žánrově definující střílečky Blizzard, která představuje řadu nových postav, remixované mechaniky a další mapy, v nadcházejících měsících vezme svět útokem. Jak postupujete úrovněmi a odemykáte nové vybavení, oblečení a nové modely vítězství, budete potřebovat nějaké jídlo, abyste mohli pokračovat. Tady přichází Maca.

Na oslavu tolik očekávaného vydání Monitor 2McDonald’s Australia se spojil s Blizzardem na vytvoření tří Všimněte si a sledujteSpeciální jídla.

Dostupné od 19. října do 31. října pro zákazníky, kteří získají Monitor 2 Kombinace Big Mac, McChicken nebo 10 Chicken McNuggets prostřednictvím aplikace MyMacca obdrží token pro exkluzivní skin Tracer Lightning.

Kroky jsou jednoduché. Otevřete aplikaci MyMacca a vyberte soubor Monitor 2 Jídlo a požadované místo vyzvednutí, dokončete nákup v obchodě, poté obdržíte e-mail s jedinečným kódem skinu.

Jakmile se dostanete domů, přejděte na svůj účet Blizzard, otevřete stránku pro obnovení a zadejte soubor Monitor 2 šifra. Poté získáte zbrusu nový Epic skin pro Tracer.

Tato akce bude zavedena ve všech prodejnách Macca, takže se nemusíte starat o účast na maloobchodních místech. Existuje limit jednoho tokenu na transakci na zákazníka, takže nebudete moci skládat tokeny s více jídly.

Množství je omezené, proto objednávejte co nejdříve.

READ  Ghost of Tsushima je podle bývalého producenta Capcomu děsivě podobný Resident Evil

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *