M7 a Barrandov podepisují satelitní dohodu

Skupina M7 vlastněná společností Canal + uzavřela dlouhodobou smlouvu s českou televizní stanicí TV Barrandov na distribuci satelitu Astra 23,5 pro kanály TV Barrandov, Kino Barrandov a Barrandov Krimi.

Televizní kanály Barrandov jsou nyní šířeny na platformě M7 na Astra 23,5 východně s vyhrazenými EPG weby v české a slovenské skupině M7 operátora placené televize Skylink. M7 Platform Services poskytuje komplexní řešení satelitní distribuce, které také umožňuje TV Barrandov doručovat kanály externím operátorům v České republice.

Bill Wegdefeld, viceprezident Platform Content Services, M7 Group, vývoj komentoval takto: „Jsme velmi potěšeni touto dohodou s TV Barrandov, která upevňuje pozici M7 jako preferovaného satelitního distribučního partnera v regionu střední a východní Evropy. místním i mezinárodním vysílatelům. Děkujeme TV Barrandov za důvěru a těšíme se na plodnou spolupráci.“

Současná smlouva o kapacitě satelitu Barrandovu s českým národním vysílatelem ČRa, který si kapacitu pronajal od Towercomu, vyprší na konci tohoto měsíce.

Skupina M7 také nedávno uzavřela smlouvy se slovenskou veřejnoprávní stanicí RTVS a lifestylovým kanálem TV8.

READ  Kdo je seznamka Ibrahim Karma?

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *