Loučení s Ligou mistrů

F.C.B ohnout přes Liga mistrů S výhrou v Česku. Možná to byla hra, na kterou nebyla ani jedna strana hrdá, protože o pozicích ve skupině C již bylo rozhodnuto, ale přesto poskytla spoustu zábavy a také cennou příležitost pro některé méně pravidelné hráče. Získejte čas na hraní na nejvyšší úrovni.

Barcelona byla od začátku do konce v sedadle jezdce, cestou inkasovala čtyři góly, ale to neznamenalo, že měla naprostou kontrolu. Viktorie Plzeň Zoufale se snažili zabránit ukončení své kampaně bez bodu a možná nejhoršího rekordu v historii turnaje, a dokázali z toho udělat hru.

Barcelona se třikrát ujala dvoubrankového vedení, ale v prvních dvou domácí jeden stáhli. Na čtvrtý Pablo Torre ale odpověď nenašli a skončilo to skóre 4-2.

Takže úžasné vítězství Katalánců, ale to je bohužel pro Premier League v této sezóně vše. Místo toho bude příští rok pokračovat kontinentální fotbal s novým cílem: Evropská liga.

První gól Alonsa

S Robert Lewandowski ani necestovat za touto osobou, Xavi K odpočinku si vybral i takové štamgasty jako PedriA Frankie de Young A Ter Stegenposlední jmenovaný byl v brance nahrazen Iñaki Peñakterý v klubu debutoval. Mark Casado První minuty za tým by si užil i ve druhém poločase.

To ale Barceloně nezabrání v tom, aby se do tohoto zápasu agresivně probojovala a potřebovala pouhých šest minut, aby se ujala vedení.

Jendrich Staněk Nepodařilo se získat plnou smlouvu Ansu FatiA Marcos Alonso Byl po ruce, aby vystrčil míč přes čáru. Jeho vůbec první gól za Barcelonu!

dvojité tory

Barcelona zdvojnásobila svůj náskok krátce před koncem prvního poločasu, kdy Ferran Torres kůže v a Jordi Alba pomáhá. Na první pohled to mohlo vypadat jako ofsajd, ale rychlá konzultace s místností VAR odhalila, že Barcelona má jasno.

READ  Filmový festival, který pozval Johnnyho Deppa, obhajuje rozhodnutí zahrnout hvězdu do soudního sporu s Amber Heard

Poločasové vedení 2:0 mohlo vypadat dostatečně solidně, ale nepřišlo, aniž by Victoria vytvořila několik šancí. v nejbližších dvou, Thomas Khoury Směřovalo to k břevnu a Peña ho bravurně zblokoval Lucas Calvac v konfrontaci jeden na jednoho.

Češkám se podařilo krátce po skončení prvního poločasu snížit. Pablo Torre Khoury klesl a druhý neudělal žádný penaltový faul.

Barcelona okamžitě odpověděla jménem Ravenha Ferran Torres si vynutil cestu přes moře obránců, přičemž ten druhý vstřelil svůj druhý gól večera.

Casey a Tori jsou zraněni

Tím bylo dosaženo stavu 3:1, ale Victoria rychle snížila manko na jeden gól díky skvělé hlavičce Chory.

Barcelona znovu vytvořila 2-brankový polštář s chladným černým povrchem Pablo TorreDevatenáctiletý hráč však nedokázal oslavit svůj první gól za svůj klub. Pořezal se při tom a musel být odstraněn. Po zápase rád potvrdí, že není nic jiného než zastrašující.

To však nebyla jediná noční starost o zranění, W.L.L Frank CaseyMohl být vážnější. Hráč Pobřeží slonoviny byl nucen předčasně odstoupit s tím, co Xavi po zápase potvrdil jako vážné zranění hamstringu. Přesný rozsah škod však určí až středeční testy.

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."