Losování dvouhry žen 2023 na French Open

Losování dvouhry žen 2023 na French Open

na French Open, Iga Swiatek Z Polska touží získat třetí titul na Roland Garros a celkově čtvrtý grandslamový titul ve dvouhře.

Turnaj živě vysílá NBC Sports. páv Tenisový kanál podle turnajových bodů v Paříži.

Nastoupit mohl na žebříčku č. 1 Swiatek z Polska Serena Williamsová A Justine Heninová Jako jediná žena vyhrála třikrát nebo vícekrát na French Open od roku 2000.

Ve středu jí bude 22 let a může se stát nejmladší ženou, která od té doby vyhrála tři francouzské tituly Monika Selesová v roce 1992 a nejmladší žena, která vyhrála čtyři celkové tituly od Williamsové v roce 2002.

French Open: program vysílání | Mužská loterie

Swiateková ale nevstoupila do turnaje s dominancí z roku 2022, kdy v jarní antukové sezóně přešla 16:0 po sérii 37 výher.

Ze svého posledního zápasu před French Open odstoupila se zraněním pravého stehna a řekla, že to není vážné. Předtím prohrála finále jiného antukového turnaje s šampionkou Australian Open Arina Sabalenková Bělorusko.

Druhá nasazená Sabalenka je v Paříži její největší soupeřkou.

číslo 3 Jessica Pegula, výše postavený Američan nebo žena, vypadl ve třetím kole. č. 4 Elena Rybakina Z Kazachstánu, který má letos na kontě tři výhry nad Swatikem, se před zápasem třetího kola kvůli nemoci odhlásil.

č. 6 Coco Joveloňský vicemistr Swiateka, je od té doby největší nadějí stát se prvním Američanem, který vyhrál grandslamový titul ve dvouhře. Sophia Keninová na Australian Open 2020. Její 11zápasové sucho je pro Američanku nejdelší od Selesové V roce 1996 vyhrála Australian Open.

více: Vše, co potřebujete vědět o French Open 2023

OlympicTalk je zapnutý Apple novinky. Preferovali jsme!

Losování dvouhry žen 2023 na French Open

READ  Naomi Osaka z olympijských her po prohře s Markétou Vondrosovou

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *