Losování dvouhry mužů na French Open 2023

Losování dvouhry mužů na French Open 2023

Zraněnému 14násobnému losu dvouhry mužů French Open chybí zraněný 14násobný šampion Rafael Nadal Poprvé od roku 2004 jsou Coupe des Mousquetaires ponechány připravené k vyzvednutí.

Turnaj živě vysílá NBC Sports. páv Tenisový kanál podle turnajových bodů v Paříži.

Novák Djokovic Nejen, že se bude ucházet o třetí titul na Roland Garros, ale také zvedne svou 23. grandslamovou trofej a zlomí remízu s Nadalem o nejvíce v mužské historii.

French Open: program vysílání | Ženské loterie

Ale semenem číslo 1 je Španěl Carlos Alcarazkterý loni vyhrál US Open a stal se ve svých 19 letech nejmladším hráčem, který vyhrál major od Nadalova prvního titulu na French Open v roce 2005.

A nyní se Cars snaží stát se druhým nejmladším hráčem, který vyhrál na Roland Garros od roku 1989, samozřejmě po Nadalovi.

Alcaraz v lednu vynechal Australian Open se zraněním pravé nohy, ale od té doby má se čtyřmi tituly bilanci 30-3. Je pozoruhodné, že se letos nesetkal s Djokovičem. V pátek se střetnou v semifinále.

ruština Daniel Medveděvdruhý nasazený, byl v prvním kole naštvaný 172. nasazeným Brazilcem v kvalifikaci Thiago Siput Wild. Bylo to poprvé, co první dva nasazení muži prohráli v prvním kole jakéhokoli grandslamu od Wimbledonu 2003 (Ivo Karlovič Dr. Lytton Hewitt).

Všichni američtí muži prohráli před čtvrtým kolem. Byl posledním Američanem, který se dostal do čtvrtfinále French Open Andre Agassi v roce 2003.

více: Vše, co potřebujete vědět o French Open 2023

OlympicTalk je zapnutý Apple novinky. Preferovali jsme!

Losování dvouhry mužů na French Open 2023

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *