Los Angeles County bude vyžadovat důkaz o očkování nebo negativní test v barech, nočních klubech a na akcích

Andělé Kraj vydá tento týden příkaz, který požaduje, aby lidé prokázali očkování pro halové bary, vinařství, pivovary, noční kluby a salonky s požadovaným nebo negativním očkováním. COVID-19 Otestujte „mega venkovní akce“, jako jsou hry Dodgers, Rams a Chargers.

„Toto revidované nařízení zdravotního důstojníka je v souladu s pokračující potřebou snížit rizika přenosu a zvýšit pokrytí očkováním,“ uvedla ředitelka hrabství pro veřejné zdraví Dr. Barbara Ferrer Řekl to během zasedání dozorčí rady Středa. „Toto je rozumná cesta vpřed, díky které bychom byli schopni lépe prolomit cyklus přepětí.“

Objednávka je stanovena tak, aby vyžadovala, aby zákazníci a zaměstnanci barů a jiných vnitřních podniků nočního života obdrželi jednu dávku vakcíny do 7. října a druhou dávku dostali nejpozději do 4. listopadu.

Objednávka také doporučí, ale nevyžaduje, aby zákazníci ve vlastních restauracích poskytli důkaz o očkování.

KLIKNĚTE ZDE a získejte APLIKACI FOX NEWS

Objednávka se bude zaměřovat také na „megapříběhy“, jako jsou sportovní akce a koncerty pod širým nebem, a požaduje, aby všichni návštěvníci, zaměstnanci a účastníci během posledních 72 hodin prokázali buď očkování, nebo negativní test na COVID-19. Tato pravidla doplňují povinná pravidla maskování, která byla poprvé implementována v dubnu.

Požadavek na důkaz očkování nebo negativní testy u velkých akcí bude platit 7. října, zatímco interní akce více než 5 000 příjemců již mají pravidla, která vyžadují, aby návštěvníci prokázali očkování nebo negativní testy.

READ  Vyvinutý „mini“ systém pro úpravu genů CRISPR - snadnější dodání do lidských buněk pro genovou terapii

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *