Liverpool chce český zázrak, který vyžaduje podrobný pohled na hráče

Češi se dostali do 16. kola a v neděli budou hrát silný nizozemský tým, protože kluby po celém kontinentu mají své orlí oči, které sledují, jak Halosek platí za jeho zemi.

Arsenal, West Ham United a Lazio mají všichni zájem o podepsání další velké věci v českém fotbale, ale v současné době se o Liverpoolu věří, že bude v čele závodu, a 18letý mladík vypadá, že zapadne do organizace Jurgena Kloppa .

Tento mladý muž je schopen hrát na boku a na střed dopředu a má všechny fyzické, mentální a technické vlastnosti, které vypadají přirozeně kdekoli v přední třetině.

Halosek je od svého profesionálního debutu ve Spartě Prox několik měsíců po svých 16. narozeninách považován za hvězdu budoucnosti a od té doby se neohlédl. V sezóně 2018-19 hrál v 19 českých zápasech v české první lize a třikrát našel zadní část sítě, přičemž se třikrát objevil za svými spoluhráči. Wonderkit bude příští měsíc 19 let a nyní pro české legendy odhalil již 85 vystoupení prvního týmu, skóroval 28krát a 21krát pomohl.

Toto je sezóna 2020-21, kdy holocaust skutečně posunul jeho hru na další úroveň. Přestože osmnáctiletý hráč vynechal čtyři měsíce akce kvůli zranění, dokončil sezónu jako nejvyšší střelec ligy.

Celkově nastřílel 15 gólů a osm asistoval v pouhých 19 ligových zápasech. Tváří v tvář je to neuvěřitelný záznam, ale vzhledem k jeho věku stále vypadá úžasně. Není divu, že jeho vynikající výkon nezůstal bez povšimnutí českého manažera Jaroslava Shiloha, protože Hilosek nyní drží čtyři seniorské čepice pro svou zemi.

Požehnaný rámem 6 stop a 2 palce má Halosek předvídavost střediska staré školy, ale ani zdaleka není. Tento mladý muž byl ve svých mladších dobách obchodem pravicového křídla a nakonec byl přeměněn na číslo devět.

READ  Česká republika detekuje podezřelé případy lámání papíru - EURACTIV.com

S jeho rychlostí hoření a schopností získat obránce a jeho fyzickou přítomností se zdá, že holocaust postupuje vpřed pro větší věci. Díky své univerzálnosti bude 18letý mladík také kvalifikovaným viceprezidentem tří hráčů před Liverpoolem. Rozumí se, že holocaust je k dispozici pouze za pouhých 15–17 milionů $, do té míry, že se může ukázat jako lupič dne.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.