Linus Tech Tips Přestavte plochu Steam na konečnou verzi

parní povrch

Valve’s Steam Deck byl zatím hitem, (relativně) skromné ​​specifikace nejsou ve skutečnosti problém ve srovnání s velikostí obrazovky a skutečností, že si ji můžete zahrát v autobuse. Ale protože je to v podstatě malý počítač, vždy existuje pokušení jej vylepšit.

Což je přesně ono Linus technické tipy Učinili tak ve svém nejnovějším videu, kde vzali handheld Valve a vtěsnali jej do několika klíčových oblastí. Zatímco oni evidentně ne Změnou CPU nebo GPU Steam Deck mohou provést některé významné doplňky/výměny jinde ve snaze zlepšit výkon zařízení.

Fotografie článku s názvem & # 39;  The Ultimate Steam Deck & # 39;  je vlastní nadsázka

To zahrnuje odstranění joysticků založených na potenciometrech v Steam Decku a jejich nahrazení některými elektromagnety. Ty mají řadu výhod, včetně lepší odolnosti (nebude driftovat) a menší „mrtvé zóny“.

Fotografie článku s názvem & # 39;  The Ultimate Steam Deck & # 39;  je vlastní nadsázka

Also improved is the handheld’s storage, with an experimental 2TB SSD unit slotting neatly into the device in a way that circumvents all of the hassle people can have——Při instalaci větších a tepelně náročnějších řešení. To dává tomuto konkrétnímu Steam Decku 3TB úložiště, což je na tak malý počítač směšná částka.

K dispozici je také další ventilátor, který pomáhá obrovský Chladič (vyčnívající přímo ze zadní části jednotky), tvrzené sklo na ochranu obrazovky a upgrade externí baterie nejsou nejelegantnější způsob, jak prodloužit dobu používání vašeho Steam Decku, ale je neuvěřitelně uspokojující, protože se připojuje k zadní straně kapesního počítače pomocí magnety.

Konečným výsledkem je zařízení, které vypadá méně jako kapesní hráč a více jako sci-fi film z 90. let, ve kterém by herci prorazili zavřené dveře, ale jak můžete vidět na videu níže, výsledky jsou většinou soustředěné, protože jsou na odolnost, dlouhou životnost a tichost – konečně mluvit o sobě.

finální povrch páry

READ  Výzkumníci z MIT odhalují „nepřístupnou“ chybu v čipech Apple M1 – TechCrunch

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.