LG se setkává s velvyslancem České republiky

LG se setkává s velvyslancem České republiky

Setkání s LG Manojem Sinhou, velvyslankyní ČR Dr. Eliškou Jikovou a dalšími v Raj Bhavan.

Korespondent Excelsior

Šrínagar, 5. července: Guvernér poručík Manoj Sinha dnes vyzval velvyslankyni České republiky v Indii Dr. Elišku Jikovou v Raj Bhavan.
Guvernér diskutoval s velvyslancem České republiky o investičním potenciálu Džammú a Kašmíru v průmyslu, cestovním ruchu, start-upech, textilu, řemeslné výrobě, zpracování potravin, zemědělství a příbuzných sektorech.
Hovořil také o historických a transformačních změnách, kterých je unijní území J&K svědkem pod vedením premiéra Narendry Modiho.
Džammú a Kašmír jsou na pokraji toho, že se stanou pozoruhodným úspěchem mezi indickými státy a globálním modelem pro socioekonomický rozvoj,“ řekl guvernér Lt.
Guvernér pozval obchodní a obchodní lídry České republiky, aby prozkoumali neomezené možnosti, které nabízí Džammú a Kašmír. Řekl, že progresivní reformy a budoucí politické intervence umístily Džammú a Kašmír jako preferovanou destinaci pro investory po celém světě.
„Džammú a Kašmír jsou nastaveny na cestu rozvoje, která přinese důležité a historické změny. Vláda podnikla rozhodné a odvážné kroky k odstranění překážek, které brání rozvoji, a vede J&K k tomu, aby se stala odolným a soběstačným odborovým územím,“ uvedl. pplk. guvernér.
Český velvyslanec v Indii Dr. Eliška Jíková zopakovala závazek České republiky prohloubit partnerství s Indií a zavázala se podporovat vzájemný růst a spolupráci.
Kuneet Chaudhary, honorární konzul České republiky v Chandigarh, J&K; Adam Potola, třetí tajemník Velvyslanectví ČR; Dr. Mandeep Kumar Bhandari, hlavní tajemník poručíka guvernéra; Setkání byli přítomni tajemník komisaře pro cestovní ruch Yasha Mutkal a výkonný ředitel JKDPO Khalid Jahangir.

READ  Návrat poté, co porazila českou hráčku Krežikovou ve finále WTA

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *