Levné modely na pohon indické jednotky značky Volkswagen

  • Jelikož se největší světový výrobce automobilů v červenci připravuje na prodej středně velkého sportovně-užitkového vozidla Kushak, zvyšuje své místní zdroje pro místní vozidla, aby poskytl náklady na vlastnictví za dostupnou cenu.

Napsal Mallyaban Ghosh, Nové Dillí

Zveřejněno 22. března 2021 v 04:09 IST

டா koda Auto Volkswagen India Pvt.Ltd., Místní divize společnosti Volkswagen AG, plánuje v rámci strategie obnovy svého bohatství na trhu, kterému dominují japonské a korejské automobilky, uvést na trh nové masové vozy a náhradní díly.

Jelikož se největší světový výrobce automobilů v červenci připravuje na prodej středně velkého sportovně-užitkového vozidla Kushak, zvyšuje své místní zdroje pro místní vozidla, aby poskytl náklady na vlastnictví za dostupnou cenu. Kushal je prvním produktem projektu německé automobilky India 2.0, který v červenci 2018 oznámil německý Wolfsburg s cílem posílit svou pozici v Indii a zvýšit vývoz vozidel ze země.

Gurpratab Boparai, generální ředitel Škoda Auto Volkswagen, uvedl, že nedostatek lokalizace mnoha automobilových dílů je velkým problémem VW a dalších evropských výrobců v Indii. To zvýšilo konečné náklady na službu ve srovnání s jejich asijskými konkurenty Maruti Suzuki India Limited a Hyundai Motor India Limited.

„Prostě jsme si toho všimli. Snížili jsme cenu našich stávajících dílů a produkty pod 2.0 přicházejí s nejvyšším místním obsahem, takže je snadné je opravit a vlastnit, “řekl. „Další věcí je standardní potrubí produktů a upgrady produktů. Uděláme to. Udělali jsme tuto chybu v minulosti a tuto chybu udělalo i mnoho dalších.“ Závazek musí být z celého srdce, a to v tuto chvíli máme, “řekl Boparai.

Společnost VW vstoupila na indický trh v roce 2001 pod svou značkou koda z české divize. Značka VW byla uvedena na trh v Indii v roce 2007, ale dosud jí bylo zakázáno být malým hráčem na čtvrtém největším automobilovém trhu na světě.

READ  Česká folková zpěvačka Hana Horka úmyslně chytila ​​virózu a zemřela

Útok modelu ட் led koda na projekt Indie 2.0 je zaměřen na investice ve výši 1 miliardy USD a 5% podíl na trhu do roku 2025.

Kushak vyzve společnosti Hyundai Motor India a Kia Motors India Ltd, které dominují na domácím trhu SUV. Konkurence v tomto segmentu se zintenzivňuje představením nového modelu střední třídy SUV příští rok od vůdce automobilového trhu Maruti Suzuki.

Koda Auto Volkswagen je v procesu rozšiřování své dealerské a poprodejní sítě.

Zavřít

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *